Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ártok azzal a egyterűmnek ha...

Ártok azzal a egyterűmnek ha 4. sebességbe jövök haza?

Figyelt kérdés
50km és nem váltok fel 5.-ig. letilt a kocsi vagy betilt, nem tudom mi a helyes és szutykos a turbó az 1.9tdi afn turbója. Nem akarom pucoltatni. :) 1 éve lett pucolva azóta volt sok városa mert csak boltba mentem hetente meg alig mozdultam ki szintén városból.
2021. jan. 20. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

Viszont ha már autózol, akkor fel kell fognod, hogy azt bizony karban is kell tartani, illetve megfelelően használni. Egy TDI nem arra való, hogy a WC-re s azzal járj. Ha pedig mégis, akkor viseld a következményeit, de így ne használd, nehogy egyszer akkor tiltson le, amikor nem kéne!

2021. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is fog megjavulni ettől.

Elpazarolsz pár deci gázolajat, ennyi fog történni.

2021. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Oks. Tehát fogtam volna, beüt a járvány gyorsan eladom veszek egy benzinest most meg adtam volna el a benzinest és vegyem vissza a dízelt. Logikusnak tűnik.


:D


1 éve volt már pucolva.


Előzésnél tiltott már le voltak mögöttem és újra kellett indítanom előzésnél amikor jöttek szembe, ciki volt. Akkor nem csinálok vele semmit, így marad, nem megyek gyorsabban mint 100 , buszok/kamionok is le van ak korlátozva.

2021. jan. 21. 10:56
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ha tilt leállítom ujra indítom és jó..
2021. jan. 21. 10:57
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Tök biztonságos előzés közben újraindítani az autót. Remélem, hogy nem fogsz velem szemben jönni.
2021. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Lehet veled mentem akkor szembe, ki tudja.


Mégis mit csinálsz ha mögötted jönnek melletted kamion szemből meg jönnek? Belemegyek az árokba? Fékezek ezzel megzavarva a mögöttem haladót, nekirántom a kamionnak? Képzeld , hiába nyomsz padlógázt a kocsi megy tovább 90-el mint a kamion..

2021. jan. 22. 00:59
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem előznék, ha szar az autóm. Nem az a baj, hogy egyszer előfordult, hanem hogy egy életveszélyes szitu ellenére nem akarod szakszerűen megjavíttatni.
2021. jan. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Azóta volt javítva, 1 éve volt az turbó pucolás. Persze azóta vákuum csövik voltak cserélve meg egr szabályzó. De most megint.. uncsi.


Azóta nyugi, max. traktort előzök.

2021. jan. 22. 08:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért ez így necces...
2021. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!