Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió alatt értelmes autó?

1 millió alatt értelmes autó?

Figyelt kérdés

Valami értelmes megbízható autót keresek, 1 millió alatt lehetőleg.


Suzuki Swift azért nem, mert nagyon gyér a biztonságtechnikai csomagja... GS felszereltség meg ritka és jó drága. SX4 szintén, GS-el értelmes választás csak, de azt meg 15+ évesen lehet TALÁN kifogni 1 millió alatt, széthajtva...


Opel Astra se a G se a H nem kell, sok jót nem hallottam róla még ha istenítik is...


Más meg mi van még? Nem sok minden. Pár széttördelt, szétkaristolt Honda Jazz, és még jobban széthajtott hatchback Civic.


2021. febr. 2. 09:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
E11, E12 Corolla, Avensis, Yaris.
2021. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

E12 Corollák között is mazsoláztam, pl. egy töröttből felújított, tekert km órás 750 ezer. A legtöbb bőven millió fölötti, az Avensis-ből meg a dízelek mennek 1 millió alatt / körül. Vagy a sokgazdások, sáros udvarból magánszemélytől okosba'.


Nem kifogásokat keresek, sajnos ezt tapasztalom. A jó hírű autókat nem lehet ennyiért megkapni.

2021. febr. 2. 10:10
 3/36 anonim ***** válasza:
A swift négycsillagos töréstesztet kapott, az miért nem jó?
2021. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
Olyan igényeid vannak, mintha négyszer ennyid lenne...
2021. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Első generációs Yaris ezres motorral , abból nem esélytelen kifogni egy megkímélt darabot.

Ha van türelmed, időd keresgélni,akkor a fent említett Corolla.

2021. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én ennyiért vennék első generációs S40 vagy V40-t, a fennmaradó pénzből meg teljesen rendberakatnám. Ezek biztonságos és kényelmes autók, ami nekem fontos.
2021. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Igen, azokat is neztem, oszinte legyek felek attol az 1.6-os Renault motortol valtotol... vagy nem kell?


Ja negyszer annyiba kerul a biztonsag? En kerek elnezest...

2021. febr. 2. 10:36
 8/36 anonim ***** válasza:
1 milliós Yaris, Corolla, Avensisben hogy nincsen biztonság? Ha ezek nem megfelelők, akkor mit akarsz ennyiért? Ennél jobbat nem fogsz találni. Ha hozzáraksz még fél milliót, akkor egy Priust is vehetsz. De ennyiért amiket írtam.
2021. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Én Octaviat néznék
2021. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Octavia, 2-es focus
2021. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!