Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió alatt értelmes autó?

1 millió alatt értelmes autó?

Figyelt kérdés

Valami értelmes megbízható autót keresek, 1 millió alatt lehetőleg.


Suzuki Swift azért nem, mert nagyon gyér a biztonságtechnikai csomagja... GS felszereltség meg ritka és jó drága. SX4 szintén, GS-el értelmes választás csak, de azt meg 15+ évesen lehet TALÁN kifogni 1 millió alatt, széthajtva...


Opel Astra se a G se a H nem kell, sok jót nem hallottam róla még ha istenítik is...


Más meg mi van még? Nem sok minden. Pár széttördelt, szétkaristolt Honda Jazz, és még jobban széthajtott hatchback Civic.


2021. febr. 2. 09:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Kockázatmentes? Egy sem!
2021. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem biztonsagosak... azt mondtam, sok a ketes es rossz multu peldany, a yaris meg kicsike nagyon. A corolla korahoz kepest tularazott,attol fuggetlen hogy jo auto(nak mondott).
2021. febr. 2. 12:02
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
A Corolla nem túlárazott. Annyit ér! Simán behozza az árát azzal, hogy sosem kell javíttatni.
2021. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
#13 jól mondja, nagyon megbízható autók ezek. Nekem is Corollám van.
2021. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora kell?

Polo, Fabia, Golf, Octavia, Bora, Passat stb

Mondjuk az Opel is pont jó ebben a kategóriában.


Mindegyikre igaz, hogy meg kell nézni mit veszel. Ennyiért azért csodák nincsenek

2021. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
"sosem kell javíttatni" gondolom ezzel meg sokan úgy vannak, hogy olajcsere se kell annak, meg semmi, amíg el nem romlik mennek vele, aztán ha már nagyon köhög, akkor eladják.
2021. febr. 2. 13:03
 17/36 anonim ***** válasza:
Avensis.
2021. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
#16 igazad van, eléggé így gondolkoznak a Toyotákkal kapcsolatban. Én megadok neki mindent amit kell, de úgy vettem az enyémet, hogy soha semmit nem javítattak meg rajta, csak olajcsere és kész. Ezért rá kellett költenem 300 ezret. Amúgy meg jó autót nem adnak el, max. drágán.
2021. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 D. Brasco ***** válasza:
100%

16-os akkor ennyi erővel ne vegyel soha semmit ami hasznalt,mert biztos az előző tulaj széjjelbaxta......

1millioert mar rendesen valogatni lehet a tipusok kozott,fel is soroltak mar nem egyet.Bar ugy tenyleg nehez venni barmit is ha csak a kifogasokat keresed......

2021. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Ha visszakanyarodok a dízelekhez akkor viszont kinyílik a világ, lenne néhány plusz modell. De persze csakis koreai dízelt, ebben az esetben. Dízel Avensistől tartok, mert mindenhol olvasni - nem tapasztalat - hogy a D-4D nem valami jól kitalált, és a japánok nem tudnak dízelt gyártani.


Egy kulturált csendes (utastérben), rezonálásmentes, erősebb dízellel kibékülnék... most a CRDI Hyundai-okat néztem meg, annyira rosszat nem írnak róluk, főleg a 2.0-ról.

2021. febr. 2. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!