Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió körül, milyen autót...

1 millió körül, milyen autót ajánlotok az alábbiakból : Audi, BMW? ( 150 lo min, pályázni néha, és manuál váltó, gazdaságos fenntartás)

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%
#10 Persze egy Auti TT pont az oldtimer korban van xd
2021. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
abba lesz.. vagy amugy egy jobbkormanyos TT baloldra felszerelnek egy kamerat elozes miatt es jo.. es a jobbkormanyosok feleannyiba kerulnek
2021. febr. 3. 09:41
 13/69 anonim ***** válasza:
100%

#12 Ja hát persze......

Vegyél inkább szekeret, meg most egyik haverom tud olcsón eredeti Audi emblémát szerezni neked, felraasztod, elvégre ugyanaz lesz nem? xd

2021. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
nem szeretem ha megeloznek, szoval nem lesz ugyanaz. ennek fenyeben ajalgass..
2021. febr. 3. 11:05
 15/69 anonim ***** válasza:
91%

Figy, nekem TT-m van, újonnan vettem 2017-ben.

Hidd el nekem, hogy ha ennyire ki kell centizned az összeget, akkor ez az autó nem neked való és csak magadat szúrod tökön vele (főleg ha régi és ezáltal karbantartásigényes darabot veszel).

2021. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem vegyél egy zsír új X5-öst, pont neked való.

Épp minap láttam egyet ami neked szerintem pont megfelelne, fehér fényezésű nullkilóméteres, 1:87 méretarányú és csak 1499 a Tescoban.

2021. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

E90 1,4 millióért? :DDDD

Atyaég.


Ennyiért mennek a jó állapotú E46-ok. Szerinted milyen lesz egy E90 1,4 millióért? Felejtsd el komolyan.


Audi TT ugyan ez. Nem elég hogy rommá van rugva az összes, cserébe az az első generáció ronda mint egy vonatbaleset.


RX8-at ne akarj. Jó az ára. Jól is megy viszonylag. Hidd el, ott a fogyasztás a legkevesebb, amit költeni kell rá... Az az egész autó egy betegágy ahogy van. Abban cserélgetheted az olajat 3 havonta. És akkor még el sem romlott igazán :D

2021. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%

Egy autót nem csak megvenni kell hanem fenn is kell tudni tartani.


Megnézted már mennyibe kerül BMWre egy szett fékpofa meg féktárcsa pl.? Vagy mondjuk egy vezérlés? Vagy hogy a szerviz milyen munkadíjjal dolgozik rajta?


Audi hasonló.


Ha van 1 milliód akkor ne 990 ezerért akarj autót venni. Tudod mikor használt autót veszünk illő elvinni átnézetni és kb. kötelező a vezérlés csere, olajcsere, filterek cseréje.


A stílusodra meg apádról 2 pofon férne rá.

2021. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:
de ha irjak h koltsegmentes akkor az is xd ellenben be lehet perelni nem? meg ha friss muszakival van , nagy gond nem lehet.. akkor e46 ot ebben az arban lehet kapni ami jo muszaki allapotban van?
2021. febr. 3. 15:45
 20/69 A kérdező kommentje:
#15 os, ujonnan minek vettel Tt-t? aszondjak h noi kocsi, meg aki sportautot vesz az inkabb hatsokerekest. mar vehettel volna egy nissan 370z t hasznaltan annyibol..
2021. febr. 3. 15:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!