Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió körül, milyen autót...

1 millió körül, milyen autót ajánlotok az alábbiakból : Audi, BMW? ( 150 lo min, pályázni néha, és manuál váltó, gazdaságos fenntartás)

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
93%

#20

"#15 os, ujonnan minek vettel Tt-t? aszondjak h noi kocsi, meg aki sportautot vesz az inkabb hatsokerekest. mar vehettel volna egy nissan 370z t hasznaltan annyibol.."

Mert a TT tetszett a legjobban. :)

De ebből neked mindössze annyi a fontos információ, hogy a pénztárcádnak túl drága lesz a fenntartásra. Persze nem muszáj elhinned, ha meg akarod próbálni, tessék, vedd meg fémhulladék-áron, 20 évesen, aztán nullázd le a bontóig, mert nem lesz pénzed normálisan szervizelni.

A mutatvány úgy indul, hogy olajcsere = 60 ezer.

2021. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
100%

E46 320d-k jó árban vannak, ennyi pénzért már lehet jókat találni, viszont nem javaslom hogy az összes pénzed magára az autó vásárlására költsd, ugyanis még a (kb 90k forintos) átiratáson kívül is lehet jól jön 100-200k forint a zsebedbe, ha esetlegesen egy kettős tömegű lendkerék, vagy egyéb más alkatrész cserére szorulna.


+1 tipp: Minden esetben kérdezd le a rendszámát az ügyfélkapus rendszám-lekérdező oldalon, nálam is 7 megnézett autóból 2 órája tekerve volt, 1 pedig egyik műszakinál elég szépen le volt zúzva, amiről a hirdetésben egy szó sem esett

2021. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
#21 neked mi a szakmad h ilyen kocsikra tellik?
2021. febr. 3. 19:44
 24/69 anonim ***** válasza:
93%

A TT női kocsi? Akkor a Smart, Up, Yaris micsoda?


Onnantól hogy átírattad az autót a nevedre te már semmit nem tudsz csinálni. Hiába mész vissza, hogy felrobbant a motor, adják vissza a pénzed. Nyugodtan sarkon fordulhatsz majd és leadhatod a bontóba. Tudnám minek kérdezel, ha mindent ilyen jól tudsz és mindenki válaszát a saját verziódra formálod.

2021. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
93%

BMW és Audi semmiképp sem gazdaságos. Ha újat veszel a vételár miatt, ha pedig régit, akkor a szervíz miatt.


24: Tudtommal a törvény ad 1 év "védelmet" a rejtett hibák ellen, az már más kérdés, hogy hogyan bizonyítja be bárki is, hogy az elhallgatott hiba nem állt fent az autó vásárlásakor

2021. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
linkeljetek mar par autot az adott referenciaknak megfeleloen
2021. febr. 4. 12:55
 27/69 anonim ***** válasza:

Tessék, egy példa: [link]


De erre számolj még 100.000Ft+ költséget (átiratás, vagyonszerzési illeték, eredetiségvizsgálat, kötelező biztosítás stb...)

2021. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
91%

25 is én voltam

Miért pontoztatok le? :D BMW tulaj vagyok én is, szóval ezt a "a BMW nem gazdaságos" szöveget nem a márka fikázására értettem, szimplán ez az igazság, a német prémium márkákra sajnos költeni kell, ezért vesznek sokan inkább Suzukit, Hondát, Toyotát, mert ezeknek például sokkal olcsóbb a fenntartása. Nem, nem vagyok gazdag, 19 éves vagyok, suli mellett mindig is melóztam, abból tettem félre és úgy vettem az autót (BMW e46 320d), de jó tisztában lenni azzal a ténnyel, hogy nem árt az ilyen modellek árának legalább a 20-30%-át megtartani az esetleges soron kívüli költségekre.

2021. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:
fuu de rossz izlesed van, nekem ilyen touringok nem kellenek, minek ez a nagy kaszni xd #27 es... a szine az jo.. te mennyjt koltottel ra #28 as miota megvan?
2021. febr. 4. 21:36
 30/69 A kérdező kommentje:
‘BMW tulaj vagyok’ - kicsit statuszszimbolum szerien mondtad xd de amugy az indexen is ha bmw s utkozik akkor kiemelik h bmw s karambolott, ha merci akkor meg egy kocsi karambolozott.. 😅
2021. febr. 4. 21:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!