Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió körül, milyen autót...

1 millió körül, milyen autót ajánlotok az alábbiakból : Audi, BMW? ( 150 lo min, pályázni néha, és manuál váltó, gazdaságos fenntartás)

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

#60 as, ne itt eld ki magad koszi.


a kereskedok minek takarjak ki a rendszamot a hirdetesen? szerintuk van olyan aki a kocsi eloelete nelkul megveszi vagy mi. amugy audi a3 at nezegetek mar

2021. márc. 20. 23:22
 62/69 anonim ***** válasza:
43%

BMW nagy státuszszimbólum? Igen igen. Főleg egy ilyen 20 éves 320d. Az marha nagy státuszszimbólum. Imádom amikor egy márka van annak titulálva. Mindegy hogy melyik modell és hány éves. Lényeg hogy Béjjenffféé legyen, az menő, gazdagoknak is az van! Tipikus cigány gondolkodás.


Szóval ezen logika szerint az 1 milliós BMW az státussszimbólum, egy 10 milliós Opel Insignia az gondolom nem az.


A híres 6 hengeres háromhúszdé :DDD. No comment.


Arról ne is beszéljünk amit belinkeltétl... Kezdjük ott, hol látod te ezen, hogy ez 6 hengeres? HOVA VAN EZ LEÍRVA?

Olyan hülye vagy, hogy fáj, eskü :D.


Ráadásul tipikus hülyegyerek autó. Nagyon M-es. Nagyon sportos. Óriási beömlők, hatalmas M-es body, nagy feeelni, naaaaaggggyon angel eyes, H&R ültetőrugók fúúúú. Biztos nagyon megy, nagyon komoly a gép. Janem várj. Ez csak egy szaros háromhúszdé. Iiimádom. 136 lóval. Csipszes! Húúha. Érzésre 300++!!


"Webaso állofűtés". Először is, nem tudja leírni helyesen a márkát. Másodszor is, teljesen lényegtelen információ. Azt nem írja le, hogy BOSCH műszerfal? Kb annyira lényeges. Webaso állófűtés. Gondolom Webasto-ra gondolt. És fontos információ, hogy ki gyártotta benne az állófűtést, igen :D.

"Igényes tulajdonostól" Kééééépzelem :'DDDD


Tipikus veréb autó amúgy. Kérdező, neked tökéletes.

2021. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
xd azert mert laikus vagyok hozza miert lennek hulye? csak meg nem volt autom. de mint mondtam mar nem bmw ben gondolkodok, inkabb az elozo kerdesemre valaszolj: h valos alapokra epul az a sztereotipia h keteskedesbol nem erdemes autot vasarolni, es ne azert kommentalj mert sert valami az onerzeted ( pl h neked sose volt bmw d stb ..) mert en azzal nem vagyok elorebb viszont ez az en kerdesfeluletem..
2021. márc. 22. 14:47
 64/69 anonim ***** válasza:

Miért hiszi az összes magadfajta suttyó, hogy a BMW az egy kiváltság? Hogy az nem lehet akárkinek? :D.

Azt hiszitek minden ember arra vágyik, hogy egy 1 milliós lerugdalt E46-ot hajtson? :D.


"Pl h neked sose volt bmw d". Bevallom, nem, nem volt. Mert nem akartam BMW-t :D. Nem azért, mert nem tudnék venni. Akarnék most elmennék, azt vennék kettő ilyen szart amit ide linkeltél... De ha hármat akarnék venni, akkor hármat is tudnék venni. DE NEM AKAROK. Kell a f@sznak.

Hidd el, marha sokan járhatnának ilyen tyúkketrec BMW-vel. De ha valaki nem akar ilyet, az biztos irigy, nem engedheti meg magának :D


Mercim van. Akkor most? Sérti az önérzetem nagyon egy ilyen rommá fosott E46-os 320d igen :'D. Otthom meg csücsül a 200 lovas Merci, ami nem 20 éves. És bármikor rommá veri ezt a szar 320d-t. Még tolatva is.

De igen. Bárcsak egyszer nekem is lehetne egy ilyen kotla 20 éves 130 lóerős koromokádó cigánydízel BMW-m.

Ilyen nem lehet akárkinek :/

2021. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:
mindegy mit mondasz, de ahogy beszelsz a BMW rol mar abbol is latszik h a bmw egy polgarpukkaszto kocsi- az index is ha lehoz egy autobalesetet: ha mercivel karamboloztal akkor ugy irja h autoval utkozott egy kisbusz stb , de ha bme vel karambolozol akkor kiemeli h bmw vel karambolozott :) mercit az vesz akinek nincs penze bmw re xdd de amugy igazd van abban h a linkelt auto ilyen ‘ hulyegyerek kocsi’ kategoria de attol meg nem biztos h rossz csakhat 20 eves..
2021. márc. 23. 13:48
 66/69 anonim ***** válasza:

Azt megjegyezném, hogy nekem is BMW-m van, pontosabban nekem is egy E46 320d. Én viszont ezt nem azért vettem hogy villogjak vele, vagy letúrjak mindenkit az utakról (nyilván 150 paci már nem feltétlen elég), hanem én kipróbáltam vásárlás előtt több hasonló árkategóriájú, illetve teljesítményű autót, és nekem ez volt a legkényelmesebb.

Nem is értem, hogy miért akarna bárki egy 20d-vel villogni 2021-ben... Ez olyan, mintha venne az ember egy iPhone 4-et, és tolná mindenki arcába, hogy "nézd, nekem iPhoneom van te csóró"

2021. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó. Hidd el, nagyon nagyon sokan hiszik, hogy egy ótvar 320d-vel ők a világ császárai :D.


"Mercit az vesz, akinek nincsen pénze BMW re". LOL. Pláne hogy eléggé egy árkategória a kettő.


Nem volt pénzem 20 éves BMW-re, úgyhogy vettem egy 10 éves Mercit :D.

Csóróság van, nem tehetek róla.


Imádom. Etetsz minket eskü. Nem tudom eldönteni, hogy komolyan ilyen hülye vagy, vagy csak csinálod a fejed :D.


Vegyél ilyen BMW-t. Hidd el, a világon SENKI nem fog irigykedni erre. Szinte bárki számára elérhető autó. Egymillió Forint autóra mai világban? Semmi. Ne gondold, hogy ha veszel egy ilyet, akkor az marha nagy luxus :D

2021. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval (66-os is én voltam)

20 éves BMW-t ma már leginkább csak a feelingje miatt veszik az emberek

Emellett vannak szerintem sokan akik azért vesznek ilyet amiért én, hogy meg van adva egy keret (nyilván) amennyi autóvásárlásra van szánva, az árkategória "legjobbjait" végigpróbálják, aztán a komfort/biztonságérzet, illetve a személyes preferenciájuk alapján döntenek, hogy melyikben érzik magukat a legjobban.


20d-vel ne akarj villogni se te, kedves kérdező, se más, mert teljesen fordítva fog elsülni a dolog

2021. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
nah megvettem a villogos kocsimat, milyen alufelnit tudok alarakni? nem vagom ezeket a meretezeseket h mi mit jelol. audi a3 rol van szo.
2021. ápr. 4. 21:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!