Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió körül, milyen autót...

1 millió körül, milyen autót ajánlotok az alábbiakból : Audi, BMW? ( 150 lo min, pályázni néha, és manuál váltó, gazdaságos fenntartás)

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
xddd 130 as tempot akkor minossze 100/110 szorosaval fog merni h megy.. nem hozzaadjak hanem elvonjak.. tehat ha 150 nel mesz akkor az meg befeler. es minden sebessegintwrvallumban mas hibahatar van ugy tudom.. nem feltetlen 10%.. meg azt hallottam h regebbi autot inkabb benzinesben erdemes venni, mert kissebb a hiba kockazata
2021. febr. 5. 14:41
 42/69 A kérdező kommentje:
vagy nem 140 az autopalya max seb? xdd
2021. febr. 5. 14:42
 43/69 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha már itt vagyunk, és segítünk neked, kérlek tisztelj már meg azzal, hogy a helyesírásod megüti azt a szintet, hogy nem percekig kell gondolkoznom, hogy vajon mit szerettél volna írni...
2021. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
És nem, nem 140 a max sebesség, csak 130. Ez esetben a 130+10% (*1,1)= 143, ennyivel mehetsz trafiknál maximum amennyiben 10% plusz megengedett. De abban viszont már nem vagyok biztos, hogy ha a rendőr trafizik, ők megengedik-e a +10%-ot.
2021. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
ht eddig leginkabb csak a lekezelo stilus volt a jellemzo, erdemi segitseget nem kaptam.. am melyik szot irtam helytelenul? (koltoi kerdes)
2021. febr. 5. 23:01
 46/69 anonim ***** válasza:
91%
Lekezelő stílus? :D Minden kérdésedre érdemben próbáltam válaszolni, te vagy egy arrogáns paraszt, aki kevés pénzért akar jó autót, de ha valaki megmondja hogy nem létezik az igényeidnek megfelelő gép, akkor meg már mi vagyunk a szemetek te pedig az áldozat, akinek senki nem segít... Nőjj már fel, és fogd fel, hogy a jó autók (a paramétereidnek megfelelők) nem fognak kijönni 1 millióból, illetve BMW, Audi, Merci soha sem lesz gazdaságos, mert a legkisebb javíttatása is a többszöröse lesz a japán autók többségénél. Ezek tények, nem igazán tudsz mit tenni, hacsak nem vagy komoly autószerelő aki mindent meg tud csinálni, illetve nincsenek kapcsolataid, amiken keresztül mindent töredékáron be tudsz a kocsihoz szerezni, viszont az írásod és a felfogó képességed alapján erre semmi esélyt nem látok. Annyi lehetőséged maradt, hogy vagy nem veszel semmit, vagy veszel egy Hondát, Suzukit, Toyotát, amikre nem kell sokat költeni (a német prémiumokhoz képest), vagy pedig veszel egy BMW/Audi/Merci márkát, viszont elfogadod, hogy nem lesz gazdaságos a fenntartása. Továbbra is van BMW-m, és továbbra is tudom, miről beszélek, nem a levegőbe pofázok, viszont habár nem vagyok anyagilag kitömve, én veled ellentétben elfogadom, hogy az évek során valószínűleg az autó árának többszörösét rá fogom költeni. Volt régen Suzukink, a kb 15 éves használata alatt ékszíjat kellett rajta javítani, illetve egy kipufogódobot cserélni, és ennyi. Ezen kívül alig fogyasztott, és ha olaj, víz, üzemanyag volt benne, akkor ment. Ha gazdaságos autót akarsz venni, akkor javaslom a japán autókat, egy Suzuki sem "ciki", idióta aki ezt mondja.
2021. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
azert is ‘jo autot’ veszek :D
2021. febr. 6. 01:43
 48/69 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy milyen autót veszel, de azzal számolj, hogy ha a drágább márkától vásárolsz gépet, akkor arra az évek múltán a sokszorosát rá fogod költeni, kivéve ha MacGyver vagy... Bár ez utóbbit erősen kétlem, de nem is javaslom az otthoni komolyabb szerelgetést, pláne neked, no offense.
2021. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:
bmw e46 320d sor 6 osr velemeny? van aki annak tunteti fel de 2002 es evjaratu viszint 2002 elott gyartottak nem?
2021. márc. 13. 11:49
 50/69 anonim ***** válasza:
??? xd Ezt magyarul is légyszi, akkor talán tudunk válaszolni
2021. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!