Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat B6 Skoda Octavia 2009?

VW Passat B6 Skoda Octavia 2009?

Figyelt kérdés

Ebbe a két autóba van DPF?

1.9 PDTDI 105 lóerő.



2021. febr. 3. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az 1.9-es Passat motorja megbízható, a 2.0 esetén a hatszögtengellyel van probléma de az orvosolható. Nagyon szép, alkatrész van hozzá, szerelni sem olyan bonyolult, viszont azért tud problémás is lenni.

Octavia esetén a dízel modelleket annyira nem ismerem. Az Rs változat nagyon jó, egyik ismerősömnek is az van, csak kicsit drábábbak az alkatrészek hozzá. Illetve egy másik ismerősömnek egy kicsit fiatalabb 1.6-os dízele van, eddig dícséri.

Nézegettem én is a két típúst, én az Octaviát választanám.

De javaslom, hogy csatlakozz márkacsoportba és ott közelebbről megismerheted a két típust.

2021. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm.

2.0 PDTDI-t nem szeretnék mert tudom hogy problémás.

1.6 CRTDI t se mert szerintem túl van húzva, ugyan úgy 105 lóerő mint az 1.9 PD és minimálisan eszik kevesebbet

2021. febr. 3. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!