Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki kössem a különolajzást?

Ki kössem a különolajzást?

Figyelt kérdés
Van egy Derbi Senda motorom és arra lettem figyelmes, hogy a karburátorra vezető olaj cső néhol levegős. Ez már gond igaz? Jó nem olyan durván de azért látni. Szerintetek ki kössem?

2021. febr. 5. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Megkellene inkább nézni hogy miért van az.

Persze ha nem értesz hozzá akkor kókányold össze.

2021. febr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha már gányolsz akkor ne aprózd el! Vágd el a fékcsöveket is.
2021. febr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nem értem miért kell bántani. Csak egy kérdést tettem fel. Én nem arra az egy csőre gondoltam, hanem az egész olajzást megszűntettném a motoron. Az az magamnak keverném be.
2021. febr. 5. 08:08
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Pár haver már kikötötte. Általában sok gond van az olajpumpával, és ha úgy romlik el, hogy nem veszi észre az ember, akkor besül az egész motor. Vagy meg kell javítani megbízhatóra, vagy kikötni, és a benzinbe keverni az olajat.
2021. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Áruld már el MESTER, mi az a sok gond? He? Komolyan érdekelne, mert szertnék szólni a 27k-t futott 16 éves Runneremnek hogy most már tegye tönkre az olajpumpáját.
2021. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem a motorom sült be és egyre gyengébb lett folyamatosan mert kevesebbet adagolt az olajszivattyúja,2000 km t mehetett kevesebb olajjal.

Most ki lett kötve,így 100% hogy kap olajat,csak be kell írni az alkalmazásba az 1:40 es keverékaranyt és kész is.

Ajánlom hogy kösd ki,jobb biztosra menni és akkor tuti kap megfelelő mennyiségű olajat.

2021. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy özönvíz előtti kawa endúróm,már akkor hulladék volt mikor hozzám került-az első különolajzású motorom.Lelkesen feltöltöttem a tartályt,és elkezdtem használni...eltelt pár hónap míg feltűnt hogy nem fogy az olaj-nem vagyok rá büszke-pedig rugattam rendesen.Semmi baja nem lett,kicsit magasabb lett az alapjárat.Onnantól keveréket tankoltam,nem vergődtem szivattyú lekötéssel.
2022. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!