Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz beindítani egy...

Mennyire nehéz beindítani egy autószerelő műhelyet?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 13:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

Én tipikusan az a fajta madár vagyok, aki a téli-nyári gumicserét, meg az olajcserét is szakszervizben csináltatja meg (sőt, lehet röhögni, de van amikor még a fényszóró izzót is - alig férni hozzá, és inkább kifizetek 10 Eurót minthogy elbaszarintsak egy órát a gépházban).

Ettől függetlenül egy olyan műhelyre, ahol kezdőként csak ennyit vállalnak, nem hogy vezérlés cserére nem vinném be az autómat, de még egy légszűrőbetét-cserét sem bíznék rá...

2021. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Budapest 15.kerület. műhely saját épületben.
2021. febr. 9. 14:50
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
A diagnosztika már szinte egy külön szakmai specializáció. Hibakódot minden hülye tud törölni, a probléma okának a megtalálása a kihívás. Sokszor köze sincs a hibakódnak a meg a valós problémának egymáshoz. Szóval a hibakód csak egy iránymutatás.
2021. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
A saját autómon én csinálok mindent. Apámtól tanultam. Ő már sajnos meghalt.
2021. febr. 9. 14:54
 25/33 A kérdező kommentje:
Van kereslet arra például, hogy az egyszerűbb dolgokat kint az ügyfélnél megoldod?
2021. febr. 9. 15:07
 26/33 Beviz Elek ***** válasza:
39%

Mégis miből gondolod hogy neked ez sikerülne? Isten 7 nap alatt teremtette a Földet, 8. napon már csak a műhelyeket és a szerszámozásukat kellett megoldania. A jelenlegi autószerelők ezeket csak elfoglalták, senki sem tudoty eddig saját vállalkozást elindítani.


Viccet félretéve sajnos nem tudom hogy a horribilis és a csillagászati összeg között mennyire is lenne szükséged, de a többiek röhögése között azért megjegyzem hogy legalább értelmes dolgokon gondolozol és körbejárod a temát hogy egyáltalán van-e lehetőséged.

2021. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat. Köszönöm azoknak is akik erre a kérdésre feleslegesen baszták el az idejüket. Csak így tovább. Imádom a gyakorit. Annyi itt az idióta.
2021. febr. 9. 15:14
 28/33 anonim ***** válasza:
78%
Ebből is látszik, hogy jó helyen jársz.
2021. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
32%

"Imádom a gyakorit. Annyi itt az idióta."

Bizony, mi meg szeretünk nekik válaszolni. ;)

2021. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a legjobb lenne valahol bedolgoznod kicsit, ott elég gyorsan képet lehet kapni, hogy mi kell és mi mennyi.
2021. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!