Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megállít a rendőr és fel...

Ha megállít a rendőr és fel van hajtva a rendszámom, azt hogy tudom észrevétlenül lehajtani?

Figyelt kérdés
Meg is büntethet emiatt?
2010. aug. 16. 18:25
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
0%

A discovery n van egy műsir azállítótag ott azt csinálták meg hogy a lökkhárító beletettek valamit majd egy gombra megfordîtotta.

Tényleg van diplomata rendszám motorra ?

2010. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nyilván..,mert az ilyet már nem nézi jó szemmel egy rendőr sem!Amúgy meg ne okoskodj ilyen dolgokban,mert úgyis te húzod a rövidebbet..!
2010. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ésszel közlekedni, tudod vannak más emberek akik nem szeretnének miattad meghalni, mert "cikázol" és a legfontosabb, hogy GYEREKEK is vannak az autókban!!!!

A cikk cakk miatt, csak közúti veszélyeztetésre kapsz feljelentést.

Hány éves vagy? 17??

2010. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
45%
mi egy barátommal motoroztunk (ketten két motorral), és félreállítottak igazoltatni, én meg beálltam haver mellé és visszanyomtam neki a rendszámát, mert ahogy ő fogalmaz "helikopter módban" volt épp (csak helikopterről tudták volna leolvasni) :D
2010. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Amúgy visszatérve a cikk-cakkozáshoz...eléggé komoly elektronikával van felszerelve, legalábbis ahhoz épp elég, hogy ilyen eszement ötletekkel ne tudd kicselezni.

Zárt pályán felőlem azt csinálsz amit akarsz, annyival és azzal mész amivel csak akarsz, de a közutakon légy tekintettel másokra...

2010. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
ez szar duma, hogy motorral ártatlan gyerekeket fog megölni... motoros vagyok, sok balesetről olvastam már, de olyanról még SOHA, amiben motoros "ölt meg" autóst. pláne ártatlan gyerekeket
2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:39

És akkor ez már azt jelenti, hogy mehet mint egy idióta?

2010. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

értse ahogy akarja.

a kérdezőnek:

[link]

[link]

2010. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:39


1. Teremthet olyan szituációt, amely nagyobb balesethez vezethet.

2. Igen is volt már rá példa, hogy a motoros jobbról bement az autóba a kardánalagútig és 2 ember meghalt.

3. Teljesen mindegy mivel, akkor is felelőséggel tartozik nem cak magáért, hanem másokért is, mivel részt vesz a forgalomban.

4. Ha magamból indulok ki és a gyerekemnek egy ilyen barom miatt valami baja esne, közvetve vagy közvetlenül, teljesen mindegy, gondolom szülőként nem kell elmondanom, hogy nem érdekelne hány évet kapok.

2010. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
ennek kb annyi az esélye mint a lottó 5ösnek (hogy morbid legyek). nem azt mondom hogy lehetetlen, de nagyon-nagyon ritka. ezért kár róla beszélni. olyan mintha attól félnétek hogy eltalál egy meteor. persze "jól hangzik", hogy a barom motoros majd megöli az ártatlanokat. csakhogy ez nagyon-nagyon-nagyon ritkán fordul elő. inkább attól féljetek hogy egy barom autós megy belétek, annak valóban van esélye.
2010. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!