Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény erről a 2 autóról...

Vélemény erről a 2 autóról első autónak?

Figyelt kérdés

Mazda 323f ba

Opel tigra (régi)

250.000ft körüli autók ennyire lenne pénzem, illetve nem is szeretnék első autónak drágábbat.

Tapasztalat vélemény róluk? Melyik lehet jobb választás fogyasztás, rohadás, meghibásodás szempontjából?

Tudom hogy 20+ éves autók, de külsőre ezek legalább tetszenek, nem egy swift legalább :D



2021. febr. 12. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tigrát láttam minap egy autókereskedésben.

Hát azzal "élmény" lesz sötétedés után közlekedni kezdőként.

Olyan alacsony, hogy még a rendesen beállított tompítottak is vakítani fognak.

2021. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
a Tigra egy rondaság gyökér motorral, a 323f meg echte cigányautó, nincs épkézláb, nem széjjelrohadt példány...
2021. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettő öreg volt már 10 éve is, gyakorlatilag nem is látni az úton belőlük. Egyiket sem ajánlom.
2021. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is a Tigrát választanám ezek közül. Nyugodtan nézz meg drágábbakat is, és próbálj meg alkudni.

Egyszerű, jópofa kisautó. Lehet, h megszereted, és tovább megmarad.


Esetleg nézz meg pár kettes golfot. Lehet már ennyiért kapni. Bár régebbi, de jó kis kocsi az is. A végtelenségig tudod csinosítgatni. Fillérekért kapni hozzá mindent.

2021. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kettő közül inkább a Tigra, bár a rozsdára nagyon oda kell figyelni.

De én a helyedbe inkább F Astrát vennék, sokkal praktikusabb, ennyiért egész szépek vannak, és annyira sok van leselejtezve belőle hogy gombokért kapsz hozzá mindent IS

2021. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!