Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikek erős és gyors nagy...

Melyikek erős és gyors nagy autók, amik tényleg nagyok, akár 7 személyesek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amivel vontatni is lehet, tehát az össztömege is nagy, ugyanakkor gyors robbanékony kocsi. Próbáltam Multivant, de nekem kényelmetlen érzés volt gyorsan menni vele. A Sharan tetszik, de kicsi és nem elég erős a rendszeres vontatáshoz. Tudom hogy ha nagy autó, akkor nem azzal kell rekordokat döntögetni, de valami jó kompromisszumot keresek, kíváncsi vagyok személyes tapasztalatokra.

2021. febr. 14. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
IFA.
2021. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
vw touran
2021. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Q7, XC90
2021. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Túl sok igényt támasztasz egyetlen autóhoz, így nincs kompromisszum.

Ami ezt tudja, az nem egyezik a Sharan árával, ami meg egyezik vele, az nem tuja az elvárásokat.

2021. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Konkrétan 2 igényről van szó, túl sok lenne? IFA nagy álmom, fontolóra veszem, a touran kicsi, bár próbáltam és nagyon tetszett, de egyel nagyobb kell. Az áráról nem beszéltem, de a q7 talán kicsit sok, bár azt is vezettem és állatjó, de sajnálnám vontatásra.

Amolyan melós-/külföldrejárós autóra gondoltam. A Land Cruisert mondták sokan, esetleg Sorrento? Amerikai autók?

2021. febr. 14. 18:40
 6/18 anonim ***** válasza:

" de a q7 talán kicsit sok, bár azt is vezettem és állatjó, de sajnálnám vontatásra."

Erős, normális dízelmotor és váltó van benne, összkerekes, húzhat 3,5 tonnát. Ezt sajnálnád vontatásra. Ehhez képest a Sharan az egy limlom autó, elsőkerékkel de azzal meg vontatnál.. :D

2021. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Land Rover Discovery
2021. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazad van a Sharannal vontattam, de nem is jött be, először a féltengelyt cseréltettem ki aztán már a váltót is, és max. 1,5 tonnát húz. Nem erre van kitalálva. A Q7 tudom hogy erős és bazi jó kocsi és elvontatja a világot, csak amolyan drága luxusautóként él a tudatomban, de jó tipp, köszönöm is a gondolatébresztést. Van egy olyan érzésem, hogy egy Land Cruisernél többe kerül, de azért megnézem.
2021. febr. 14. 19:24
 9/18 A kérdező kommentje:
A Q7 szervizelése macerásabb mint egy lim-lom Sharané? Mert amúgy nagyon megtetszett. Azt hittem drágább.
2021. febr. 14. 19:39
 10/18 anonim ***** válasza:

"Konkrétan 2 igényről van szó, túl sok lenne?"

Erős, gyors, nagy, tényleg nagy, 7 személyes, nagy össztömeg, vontatni is lehet vele...

Nem tudom, hogy hányas voltál matekból, de nekem ez kettőnél többnek tűnik.

2021. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!