Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla E12 vagy Vw...

Toyota Corolla E12 vagy Vw Golf V?

Figyelt kérdés
1.5-2 millióért kellene egy megbízható kocsi. Amit én néztem, az a Golf V 1.6, de nem Fsi motorral, illetve az E12 Corollákat, 1.4, 1.6 benzinmotorral egyaránt.
2021. febr. 18. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért lettem lenullázva, mert igazat írtam?😀 Nem írtam, hogy szar a Toyota, de volt Mazdám és azzal kevesebb bajom volt🙂 Nem nagyon látott műhelyt😀 Az egyik kollegám meg Lexust vett amire megint megbízható autónak mondanak és mutatott több cikket hogy legmegbízhatóbb autó. Én úgy kacagtam a röhögéstől, hogy pár hónap múlva meghalt a porlasztója és 800 ezerért akarták megcsinálni. Ja és a japán leleményesség, hogy csak saját porlasztójuk jó hozzá🙂 Nekem biztos, hogy a következő újra Mazda 3 lesz😉 Amúgy meg Toyota vezérlés csere 250 felett, de az olcsóbb helyeken 180-200, végig jártam. Nem csípem a Volkswagen-t, de ott fele annyiba kerül😀 Kicsit aranyárban van a totya😂 Jut eszembe a tesóm is vett Toyotát, de nem sokáig használta és le is mondott végleg a Toyota imádatáról🙂 Megállt alatta, teljes kuplung szett csere brutális áron! Na az benzines totya volt 2007-es😁 Lehet nyugodtan dislike-olni😊
2021. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mazda :D :D :D :D rozsdaboglya :D
2021. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Álmodban :D:D:D:D Egy nagyon jó autó;)
2022. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!