Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ezredforduló környékén...

Az ezredforduló környékén gyártott Toyota Corolla az itt olvasottak alapján egy etalon autó? Mindenki ezt ajánlgatja amikor olcsóbb autóról van szó.

Figyelt kérdés
Az a kereklámpás nem egy szépségverseny, de ennyire jó a többihez képest?
2021. febr. 23. 06:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem rossz autó.

De azért az itteni arányokat ne vedd készpénznek.

Pár hónapja van itt egy válaszoló (esetleg kettő), aki minden kérdéshez betolja a Corolla-t. Előtte évekig szinte meg sem említette senki.

2021. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem itt a gyakorin nagyjából ugyanaz az 1 személy ajánlgatja a legtöbb kérdésnél, szóval ne ez legyen a kiindulási alap.

Ettől függetlenül nem kétlem, hogy még jó is lehet, ha kifogsz egy jó példányt, de egy 20 éves autóból már nagyon sokszínű lehet a felhozatal.

Mert az te sem gondolhatod, hogy mindegyik 20 éves példány megkímélt és kifogástalan állapotban van.

2021. febr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én azt hittem gyakorin mindig az az etalon amit a suttyó hahu-s troll linkelget.
2021. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Facebookon is megy ez a hülyeség. Igazából egy szar, átlagon aluli autó, éppen megbízható, és ennyi.
2021. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megbizhatóságban etalon

De minden másban messze jár.

Kényelmetlen, hangos, nem is szép se kivül se belül.

Japánosan puritán minden.

Én inkább ülök olyan autóban aminek szeretem minden porcikáját se néha uramatyám költeni kell rá mint minden másra az életben

2021. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 D. Brasco ***** válasza:
100%
A corolla is csak egy autó,tehát nincs olyan hogy sosem romlik el...annak is vannak gondjai legfeljebb nem annyi mint más gépeknél,de mint tudjuk hibátlan meg örökké tartó nincs.A megbizhatosagan kivül meg minden más átlagon aluli rajta/benne......Ez nem azt jelenti hogy rossz,de nezd meg mas vele egykoru es kategoriaju auto kenyelmet,a felhasznalt műanyagokat stb.......Csak ugye van ez a legenda,hogy a japán.....aminek nyilván van alapja,de azokat is tönkre lehet tenni,igy 20 évesen meg aztán elég sok olyan van amelyiknek a földön lóg a bele.
2021. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 2 éve van meg egy 98-as béka lámpás HB Corolla, 360000 km-rel. Előttem szólok után már félve írom le, hogy én maximálisan elégedett vagyok vele. Azért vettem ezt, mert ebben az árkategóriában ezt tartottam a legjobbnak. Pontosan azt hozza, amire számítottam. Ha úgy nézzük, hogy mit kapunk 300.000-400.000 Ft. körül, akkor ez egy teljesen jó választás. 2 év alatt semmi sem romlott el rajta, 10000-ként viszem szervizbe átnézetni. Nekem az 1,3-as 86 LE-s motor elég. A csomagtere 290 liter, de mivel hatchback, a hátsóüléseket pillanatok alatt le lehet dönteni. A rozsdára oda kell figyelni. Műszakilag meg egy kimondottan megbízható, jó autónak tartom.
2021. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Akárhova megyek, (pl. gumis)megjegyzik, hogy na ez kimegy a világból. Ha megkapta amit kell, sosem romlik el. Anyagok minősége igen, elég rossz, de ez egy olcsó autó és legalább nem karcolódik(mint a fosvágen). Ülések elég kényelmetlenek, de kibírható. 1.6-os motorral ha nincs megpakolva megy mint az állat(persze nem mai mércével, hanem az előző autóimhoz képest). Autópályás, autóutas tempónál nagyon hangos az 5 sebességes, de amennyit én megyek ott vele, kibírható. Országútra van tervezve szerintem. Télen átlagosan 8 litert fogyaszt, nyáron 7-et. Lehet, hogy jó lenne egy kényelmesebb autó, de ez hogy bármikor beülök és megyek ahova akarok vele, ez felülmúl mindent. Aki azt mondja, hogy ez a kategóriájában nem a legjobb, az nem vezetett még ilyet.
2021. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A kereklámpás áráért nem kapsz jó állapotú IV-es Golfot vagy Fabiat. Csak a kínálat alját, azt meg nem érdemes megvenni. Ha nem mini(< 4m) autót keresel, és fontos a megbízhatóság, akkor ez egy jó döntés. Az árából max III-as Golfot kapsz, ami a Golfok között nem a legszebb, de nem is jobb autó, mint a Corolla. Ha dízelt szeretnél, akkor viszont jobb a Golf. Abban ők a jobbak szerintem.
2021. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van egy békám. Foglalkozni ezzel is kell, csak az a nem mindegy, hogy mennyit, s hogy mennyibe kerül mindez. S egy túlárazott IV-es Golf árán szinte makulátlan kapsz. Kopóalkatrészeken kívül nem igen kell rá költeni, a korrózióvédelme is jó a korához mérten, pedig kint áll. Nekem a kényelmével sincs bajom, nyilván nem ezzel fogom átszelni az országot, arra ott a céges autó. Nagy meglepetéseket nem tud okozni. De igaz ez az összes korabeli szívó motoros benzinesre.
2021. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!