Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionos st22lacika miért...

A kamionos st22lacika miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Azt elismerem, hogy jó minőségű videókat gyárt, 1 fokkal kulturáltabb, mint az átlag kamionos, de számomra érthetetlen és túlzó az az imádat, ami körülveszi.


A”Több, mint kamionos” szlogen is meglehetősen nagyképű, sokszor elég tudálékosnak is tűnik.


olyanok írnak a rajongók, hogy ők motiváltat őket abban, hogy lefogyjanak :D nem tudom, de nekem mókás, hogy valakinek egy másik ember – főleg Lacika – videói kellenek ahhoz, hogy normálisan nézzen ki..olyan nagy dolog, hogy elmegy néha futni, sétálni? mondjuk nekem a legtöbb videóban kövérnek tűnik.

Elkezdtem nézni a videót a legújabbtól visszafelé..Az új videóban egyfolytában panaszkodni, mert szemetet kellett vinnie, aki meg megkérdezi, hogy miért ilyen ideges, annak beszól.

Fikázza azokat a kamionosokat, akik benzinkútnál áll le. de miért? nem értek hozzá, de nem azért jó ott megállni, mert van wc, zuhany? akkor miért tartják h_lyének őket Lacika?


Az egyik angliai videóban vmi parkolóban bzizik egy kellemeset, mert állítólag melegek is járnak, többször a nyelvtudás fontosságáról beszél, nekem úgy tűnik, még középfokon sem beszél angolul/németül, csak a szükséges kifejezéseket tanulta meg.


nem rosszindulatból írtam ki a kérdést, de valaki tényleg leírhatná, mitől ekkora szám ez az ember.



2021. febr. 26. 09:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%

Lacika mindig azt mutatja be általában, hogy mennyire szép tájakon jár, milyen érdekes embereket ismer meg, milyen jó kajákat főz a maximálisan tisztán tartott kamionjában stb. Van egy kiépített brandje ami pénzt hoz. Van szakácskönyve jó drágán, kulcstartó stb.

Megvágja művészien a videót, drónos felvétel is van.

Többi kamionos meg bemutatja az árnyoldalát is, hogy külföldön milyen sokszor bunkók veled, nem segítenek, lehetetlen helyre kell árut vinned, nem találsz normális parkolót éjszakára, nem tudsz hol zuhanyozni, nem lehetsz kb sohase beteg, haza max pár napra jöhetsz havonta.

2021. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

"nem kamuzik összevissza."


Nem a frászt. A kamionos csoportokban azóta oltják mióta videózik, mert sok esetben olyan nagy baromságokat mond és csinál, hogy az füstöl.


Azért népszerű, mert ügyesen vlogol és jól szólítja meg a közönségét és a közönségét nem a szakmabeliek alkotják. Azok csak röhögnek rajta. :D

2021. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

"MrProfesszor81 videói a nyers valóságot."


Most megnéztem pár videóját, valóban az igazságot mutatja meg, de nekem elviselhetetlenül primitív a csávó:


nekem sem a kedvencem Nagy-Britannia, de ő ott dolgozik, és egyfolytában fröcsög: "vénasszony, dagadt liba, X-lábú nő" stb.


Nem beszélve a "mit nézel, tetszem?" szintű poénokról, amit utoljára általános iskolában hallottam.

2021. febr. 26. 17:20
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

#13: én is belenéztem mert ajánlották, de az a forma nekem is túl primitív. Nem bírtam nézni.

Melyik kamionos youtubert ajánljátok még?

2021. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
34%

"A kamionos csoportokban azóta oltják mióta videózik"

Erre csak annyit tudok mondani, aki nem dolgozik nem hibázik.

Lehet jobbat csinálni, bárki belevághat, én vevő lennék rá.

Fikázni nagyon könnyű, egy félórás videóban találsz egy hibát és lehet már ekézni, de abban a videóban rengeteg munka van.

2021. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%
Fú mondjuk nyilván nagyon magas színvonalon működnek azok a kamionos csoportok xd csupa értelmes ember írogat oda nyilván.
2021. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
44%
Hasznos tanácsokat ad, a témáival nem csak a kamionozást mutatja be, ugye voltak főzős és hasonló részlek is, és mindezt humorosan, stílusosan teszi.
2021. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nézzétek meg Mrprof cimbijét, Tomcsit. Mondjuk ő már nem rak fel videót, de tahóságban überel mindenkint:D
2021. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az jön le a videóiból hogy Ő azt mutatja és azt mondja amit a nézők látni és hallani akarnak. Az tény hogy a videóiba kép és hangminőségbe, kameraszögbe, vágásokba, aláfestő zenékbe nagyon odateszi magát. Aki évek óta követi vagy látta a videóit hogy honnan kezdte az észrevette hogy tett bele jócskán az egészbe és fejlődik, meg kipróbál újításokat és látszik hogy kreatív egy ember.


Nekem nincs azzal bajom ha kimondja a frankót néhány dologról és a saját véleményét. Az hogy vannak emberek akiknek ez nem tetszik az az Ő bajuk. Sok olyan van ami nekem sem tetszik benne, de van ami igen például. Meg persze rengeteg segítséget ad a videóival hogy mire figyeljünk, milyen dokumentumokra, útdíj fizetés, saját hibáiról, hanyagságairól is beszél hogy más lehetőleg ne fusson bele ilyen hibába ami mindenképp jó szerintem.

2021. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#14


Kótai Zoltán videóit szoktam nézni, bár kicsit unalmas, de teljesen kulturált, jó fej az öreg.

Kamionos Pepe is jó volt, csak sajnos törölte a videóit.

2021. febr. 27. 05:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!