Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionos st22lacika miért...

A kamionos st22lacika miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Azt elismerem, hogy jó minőségű videókat gyárt, 1 fokkal kulturáltabb, mint az átlag kamionos, de számomra érthetetlen és túlzó az az imádat, ami körülveszi.


A”Több, mint kamionos” szlogen is meglehetősen nagyképű, sokszor elég tudálékosnak is tűnik.


olyanok írnak a rajongók, hogy ők motiváltat őket abban, hogy lefogyjanak :D nem tudom, de nekem mókás, hogy valakinek egy másik ember – főleg Lacika – videói kellenek ahhoz, hogy normálisan nézzen ki..olyan nagy dolog, hogy elmegy néha futni, sétálni? mondjuk nekem a legtöbb videóban kövérnek tűnik.

Elkezdtem nézni a videót a legújabbtól visszafelé..Az új videóban egyfolytában panaszkodni, mert szemetet kellett vinnie, aki meg megkérdezi, hogy miért ilyen ideges, annak beszól.

Fikázza azokat a kamionosokat, akik benzinkútnál áll le. de miért? nem értek hozzá, de nem azért jó ott megállni, mert van wc, zuhany? akkor miért tartják h_lyének őket Lacika?


Az egyik angliai videóban vmi parkolóban bzizik egy kellemeset, mert állítólag melegek is járnak, többször a nyelvtudás fontosságáról beszél, nekem úgy tűnik, még középfokon sem beszél angolul/németül, csak a szükséges kifejezéseket tanulta meg.


nem rosszindulatból írtam ki a kérdést, de valaki tényleg leírhatná, mitől ekkora szám ez az ember.



2021. febr. 26. 09:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

#15:


""A kamionos csoportokban azóta oltják mióta videózik"


Erre csak annyit tudok mondani, aki nem dolgozik nem hibázik.


Lehet jobbat csinálni, bárki belevághat, én vevő lennék rá.


Fikázni nagyon könnyű, egy félórás videóban találsz egy hibát és lehet már ekézni, de abban a videóban rengeteg munka van."



Persze, a videóiban sok munka van az kétségtelen. De valahol olyan ez, mint a Discoverys dokumentumfélmek, hogy a nézhetőség érdekében tele van ferdítéssel. Az ő esetében nem arról van szó, hogy néha hibázik, mert mindenki hibázik.


Amikor csinált egy videót az 561/2007 EU rendeletről, a vezetési és pihenőidőkről - amiből 5 évente minden sofőr vizsgázik - akkor az tele volt nem csak pontatlansággal hanem hülyeséggel. Ezt teljesen kultúráltan felvetették neki ( meg volt aki nem így :D ) az egyik csoportban, hogy ezt módosítsa, csináljon másikat mert ez így nem jó, köztük egy rendőrségi szakelőadó akinek am unkája pont az AETR ellenőrzése volt ( ő ellenőrizte a kamionosokat az autópályán :D ).


Mit csinált a tag? Készített egy live-ot ahol negyed órában elmondta, hogy őt azért támadják mert rá mindenki irigy mert mikert ért el, milyen a nézettsége és ezek miatt basztatja mindenki. Egy szót nem szólt a kifogásolt tartalomról, majd sértődötten elbúcsúzott és ki is lépett a csoportból. Az 561-gyel foglalkozó videóját ma is megtalálod a neten, változatlan formában és tartalommal.


Tehát egy sofőr aki az adott anyagból 5 évente vizsgázik és egy fuvarozó egyben - akinek nyilván illik jobban érteni a melóhoz, mint egy mezei sofőrnek - nyíltan beismeri ország-világ előtt hogy fing fogalma sincs arról a jogszabályról, ami alapján ő dolgozik.


Bár nem követem a munkásságát, de ahogy hallottam az egyik legújabb videójában a cég bővitéséről beszél és sofőrt keres. Állítólag nyíltan meg mondja, hogy neki olyan sofőr kell aki rakodik pihenőre kapcsolt tachográffal, akinek jó az igénytelen ipariparkban alvás bokorba sz@rással.. Ezt megerősíteni nem tudom, nem néztem meg, de a videó elérhető youtubeon, aki kíváncsi rá megnézni tényleg így van-e.. De fuvarozóként eleve szabálytalanságot elvárni az alkalmazottól, főleg úgy hogy a pihenő rakodással töltése az gyakorlatilag a közúti forgalom veszélyeztetése... háát :)


Nyilván akinek fogalma sincs a közúti fuvarozásról és teljesen laikus az ezt nem veszi észre és élvezi a videóit, de akinek van annak ezek a dolgok fájdalmasak. Engem elszomorít, hogy a populista tartalmak átveszik a vezető szerepet a minőségi és hiteles tartalmak felett - persze ez utóbbi unalmas lenne.


Ami munkát beletolt a videóiba és a saját promózásába az nem kevés, ezért tisztelem és becsülöm is. Azt is megértem, hogy miért így gyárt tartalmat, mert világos hogy ebből lesz nézettség és így lehet lekötni a szakmán kívülieket. De egy átlagembernek szóló szórakoztató tartalmat ne állítsunk már be úgy, mint egy szakmai oktatóanyagot mert a kettő nagyon nagyon nem ugyanaz. :D

2021. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne szakmai oktatóanyag? Ez szórakoztató tartalom, ahogy az összes DIY videó, vagy a vérszállítós, biciklisfutáros, erdőbenkunyhóépítős, burkoló, asztalos, stb.. csatornák.

Betekintést ad a szakmába, és pl fiatalként ez kurvára jól jött volna mikor szakmát kellett választani.

2021. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
74%

"Miért lenne szakmai oktatóanyag? Ez szórakoztató tartalom"


Nem szakmai oktatóanyag, de ettől még bizonyos részeinek hitelesnek kellene lennie, nem? A vérszállítás futár sem beszél olyanról, hogy átmehet a vasúti átjáró tilos jelzésén... :D

2021. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

18/23


Belenéztem :D


Tényleg rosszabb, mint Prof. Nem szeretem a szót, de a csávó egy proli. Egy közönséges, buta, irritáló proli.

2021. febr. 27. 14:36
 25/33 anonim ***** válasza:
85%

Csak azoknak tetszik akik semmit nem értenek ehhez a foglalkozáshoz, mindegy hogy mit ír vagy mond , nekik érdekes és új dolog .

Én kamionos vagyok és kettőbe bele nézetm és ki is kapcsoltam.

Annyira nyálas semmit mondó, de nyilván aki nem ismeri ezt a munkát annak érdekes és népszerű.

Ő azt lovagolja meg és nyer vele, ennyi.

2021. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Te merre jársz?


19:40?

2021. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozásra kiválóak Lacika videói, széles közönségnek szólnak, nem konkrétan kamionosoknak. Az tény, hogy álomvilágot mutatott be egy időben, ezt majdhogynem még ő is beismeri. Pl a legutóbbi hosszú, 1 órás videója sokkal realisztikusabb, valahogy ott be is ismerte, hogy nem megy az, hogy egy nap alatt vezetsz, főzöl, edzel, elmész budira a mekibe az ipari parkból, és a világot is megváltod mellette. Ami még nagyon szúrja az én szemem vele kapcsolatban, nagyon régi követőjeként, hogy a vállalkozást úgy mutatja be, hogy az ő kamionja, hogy dolgozott a kamionért, stb... Holott mindegyik csak bérgép volt. Ja meg a másik, mikor az első Scaniát megvette, fogadkozott, hogy nem a kilóméterre hajt, nem fog Angliába járni, stb. Na most, ebben a brexit és brit mutáns világban állandóan Angliát járja, decemberben pedig azon idegeskedett, hogy gyűjtős munkát kapott, alig gyűltek a kilóméterek, ezt be is mutatja az említett legutolsó videóban.

Szóval csak szórakozásra jó, szigorúan úgy, hogy nem kell túl komolyan venni, a nagy élettanácsokat sem, amit nagyon komolyan próbál beadni az embereknek.

Professzor prolinak tűnik, de ő ilyen formában adja elő a valóvilágot, és mekkora szívás az egész, humorral tudja fedni ezt az egészet. Neki valóban nagyon nehéz élettörténete volt, aki követi rég, az tudja, csak ő nem csinált belőle milliós megtekintésű videót, mint Lacika.

Tomcsira meg rákeresek most megint, egyszerűen beszarás, mit le bír káromkodni, mikor még a nagy V8 Scaniával nyomult Írországban, imádom :))

2021. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
15%

"Ezt teljesen kultúráltan felvetették neki ( meg volt aki nem így :D ) az egyik csoportban, hogy ezt módosítsa, csináljon másikat mert ez így nem jó, köztük egy rendőrségi szakelőadó akinek am unkája pont az AETR ellenőrzése volt"


De könyörgöm, nem az iskolában vagyunk! Mi az h csináljon másikat, mert ez így nem jó? Mi ez házi feladat? Felelés? Hát nem.. Ilyen nincsen. Ez házmesterkedés, meg tanárbácsiskodás. Iszonyú gáz. És ezek az emberek nem néznek tükörbe, azt hiszik, hogy ők a jófejek, közben meg úgy viselkednek mint egy darab szr.

2021. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csak szimplán tetszik amit csinál,de nem istenítem őt. Azért is kedvelem,mert kultúrált,nem egy vadállat és ha megnézted azt a bizonyos videóját ahol elmondta hogy hogyan lett kamionos,és hogyan lett a láncdohányos több százezres tartozásokkal teli fiatalból,egy sikeres saját céget üzemeltető ember. Ez megfogott,de továbbra sem istenítem
2021. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
32%
Igaz
2021. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!