Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionos st22lacika miért...

A kamionos st22lacika miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Azt elismerem, hogy jó minőségű videókat gyárt, 1 fokkal kulturáltabb, mint az átlag kamionos, de számomra érthetetlen és túlzó az az imádat, ami körülveszi.


A”Több, mint kamionos” szlogen is meglehetősen nagyképű, sokszor elég tudálékosnak is tűnik.


olyanok írnak a rajongók, hogy ők motiváltat őket abban, hogy lefogyjanak :D nem tudom, de nekem mókás, hogy valakinek egy másik ember – főleg Lacika – videói kellenek ahhoz, hogy normálisan nézzen ki..olyan nagy dolog, hogy elmegy néha futni, sétálni? mondjuk nekem a legtöbb videóban kövérnek tűnik.

Elkezdtem nézni a videót a legújabbtól visszafelé..Az új videóban egyfolytában panaszkodni, mert szemetet kellett vinnie, aki meg megkérdezi, hogy miért ilyen ideges, annak beszól.

Fikázza azokat a kamionosokat, akik benzinkútnál áll le. de miért? nem értek hozzá, de nem azért jó ott megállni, mert van wc, zuhany? akkor miért tartják h_lyének őket Lacika?


Az egyik angliai videóban vmi parkolóban bzizik egy kellemeset, mert állítólag melegek is járnak, többször a nyelvtudás fontosságáról beszél, nekem úgy tűnik, még középfokon sem beszél angolul/németül, csak a szükséges kifejezéseket tanulta meg.


nem rosszindulatból írtam ki a kérdést, de valaki tényleg leírhatná, mitől ekkora szám ez az ember.



2021. febr. 26. 09:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


Látom valamiért nagyon nem tetszik neked az ürge, valami csoda foyltán pont akkor emelődik ki ez a kérdés mikor ez kikerül az oldalra :D

2021. okt. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az tetszik az embereknek, akik követik, hogy viszonylag kulturáltan beszél, tényleg minőségi videókat készit, olyanokról beszél, ami nek nagy része sok embert érdekel. Saját életéből mesél, egy saját maga által végigjárt útról, sok jó dolgot mond ki pl ahogy jobban kezd el keresni valaki, egyből nagyobb életszinvonalon kezd élni, többet költ olyanra amire addig nem annyit költött és megváltozik a preferenciarendszere, úgymond feléli a pénzét és csodálkozik hogy nem jut előbbre stb. Nehéz ezt igy leirni, egy ideig én is néztem a videóit, amikor ráér az ember néhány videoja el tudja szórakoztatni, lekötni, elgondolkodtatni, de szerintem ahogy bejött neki az élet, egyre nagyképűbb. Akkora összegekkel dobálózik szemrebbenés nélkül, amekkorából régebben hónapokig kellett élnie, illetve nagyonátment a saját élete/cége istenitésébe. Egy idő után már nagyképüség lett a jópofaságból meg az őszinteségből.

Néha nagy ritkán belenézek egy-egy rövidebb videójába, de már nem követem. Nagyon megváltozott. Attól függetlenül biztos sokan nézik/követik, a nagyképüségen kivül nem hiszem hogy rossza mit csinál, ha ekkora tábort érdekel. Olyan mint Kozsó meg az általa létrehozott zenekarok: kielégítenek egy igényt, amiből dől a pénz neki...

2021. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
72%

Magyarországon elég népszerűek az olyan emberek, akik magabiztosak, nagyhangúak (Bochkor, ST22Lacika stb.), de nem túl eszesek. Egyszerűen az embereknek bővel elég, ha vkinek van kiállása, nem számít, ha butaságokat beszél.

Lacika amúgy egy elég tájékozatlan és beképzelt ember. Az utóbbi időben meg kijött rajta, hogy egyre népszerűbb és burokban él. Nagyképűbb lett, túlbecsüli a képességeit, és azt hiszi, meg tud mindenkit etetni és nem veszik észre az emberek, ha hülyíteni akarja őket pl. a tesco videóval.

2023. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!