Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2016, 5 havi vw Touran 1.6...

2016, 5 havi vw Touran 1.6 crtdi 110 lovas példány,szilárd vagy kettöstömegű lendkerék van benne?

Figyelt kérdés
csak mer megnéztem menyibe kerülne hozzá egy kettöstömegű,de meglepödve láttam hogy ,csak szilárd lendkereket dobott be az internet..

2021. márc. 2. 20:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
úgynézki valóban szilárd lendkerék van benne mert ,se a bárdiba se az unixba se a lángba nincs a kézi váltóshoz ketöstömegű csak szilárd lendkerék, 2.0 tdi -hez már van valószinüleg a nagyobb nyomaték miadt. ha vlóban nincs benne akkor az egy igazi ritkaság a mai autók mellet.
2021. márc. 2. 20:51
 2/19 A kérdező kommentje:
azt akartam irni 2.0 tdi hez már van kettöstömegű
2021. márc. 2. 20:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Merrefelé hívjátok szilárd lendkeréknek? Komolyan érdekel, nem kötözködés. Én eddig csak egytömegű vagy tömör lendkerékként hallottam.

Egyébként valóban úgy lehet, hogy nincs benne kettőstömegű.

2021. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ne haragudj 3-as,igazad van egytömegű akkor :D
2021. márc. 2. 21:08
 5/19 A kérdező kommentje:
azért hivtam szilárdnak mert van benne egy rugó és kész,a kettösbe meg fogaskerekek több rugóval .de a helyes megnevezés valóban az egytömegű
2021. márc. 2. 21:10
 6/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kötözködtem, ne kérj elnézést! :-)

Csak "gyűjtöm" a különböző kifejezéseket az autók részeire, például:

"pocsgumi"- sárfogógumi

"batri"- akkumulátor

Ilyesmikre gondolok.

2021. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

amit megnéztem bárdiba,unixba,lángba sachs gyártmány és ugye az a volkswagen gyári beszállítója ,nem pedig egy kiváltószet amit a valeó csinál,

azért jó lenne ha egy hozzáértő megerősítené,örülnék neki ha sima lene benne mert nem lenne vele gond

2021. márc. 2. 21:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Küldesz egy alvázszámot, gyorsan leellenőrzöm, van online gyári programom.
2021. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Alvázszámot most nem tudok de ,2016 5 havi 1.6 crtdi scr ,kézi váltós 6 sebességes vw touran,viszont ha.hu keresek egy ugyan ilyen kaliberűt annak belinkelem az alvázszámát ha az jó egy pillanat mindjárt keresek és kiirom
2021. márc. 2. 21:47
 10/19 A kérdező kommentje:
nincs fent a ha.hun olyan kéziváltós hatsebességes amin megadták volna az alvázszámot sajnos
2021. márc. 2. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!