Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme a hi-tech kijelzős...

Mi értelme a hi-tech kijelzős bazi nagy autó kulcsoknak, mint használati eszköz?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés akkor fogalmazódott meg bennem mikoris régi kis központi záras autóm kulcsát ma legkevesebb 3-szor ejtettem el a kezemből. Olyat beledurrant a járólapba hogy szétesett a kulcstartóm, mikor mellé tettem a kulcsos szekrénykének. Szerencsére még működik, de belegondoltam ha ez egy új luxus autó digitális kijelzővel meg miegymással felszerelt kulcs lenne már a gatyám rá ment volna a javíttatásra, és használni se tudnám az autóm. Persze mikor történnek ilyenek ha nem hétvégén.

#új autó #digitális kulcs #Luxusautó kulcs
2021. márc. 7. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kényelmi kiegészítő, olyan mint anno a gombos centrálzár volt. Csak ezzel már sokmindent tudsz vezérelni a kocsin.
2021. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Ha összetöröd a 7es BMW kijelzős gomját, attól a fő funkciókát ellátja, és ha kell, egy pici hagyományos szervizkulcs is van benne.

2. elő sem kell venned sosem a kulcsot, elég ha a zsebedben van, és így tudod zárni-nyitni az autót. Illetve beindítás is gombról megy. Néha ráteszed az indukciós töltőre az autóban a kulcsot, mert kell tölteni a kijelző miatt, de ha lemerül, akkor is tudsz járni az autóval.

2021. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem csak fölösleges burzsujkodás, mint a távirányítós audiólejátszó volt annó a fejegységhez.

XD ott van egy karnyujtásra, mégis bicepszezve lehet hango és fénytváltogatni.

(Egyel több dolog ami tönkremehet)

2021. márc. 7. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Járj biciklivel, nincs benne dugattyí meg vezérműtengely, meg felesleges kasztni körülötted, ami úgyis csak elrohad.... Ilyen a logikád kb.
2021. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Majd rájösz..

Egyebiránt autószerelő vagyok üzletileg örülök hogy így látják a mai fiatalok, mert belőlletek és a problémáitokból élek.

Egy viszonylag új mercivel járok, de eléggé félek töle. Viszont van egy 40 éves hétvégi veterán autóm is amit rendberaktam és 10éve már nem kellett ráköltenem. Igaz minden mechanikus és kevés az extra de megbízhatóbbnak tartom mint ezeket a mai programmer müanyag kütyüket..

2021. márc. 7. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A mai modern kocsikból (ha lesz valami bajuk) inkább az autóvillamossági szakik fognak megélni és nem a sima szerelők.


Amúgy visszatérve az eredeti kérdéshez, a technika fejlődik, soha sem szabad úgy tekinteni hogy "mert mi értelme", ilyen alapon még a fakeréknél tartanánk, annál megbízhatóbbat azóta sem alkotott az emberiség.

2021. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, hogy valaki autószerelő, és ennyire nem tud haladni a korral, maradi szemléletet vall.
2021. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!