Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme volt lefotózni a...

Mi értelme volt lefotózni a kocsim a parkolóba?

Figyelt kérdés

Egy Audi állt mellém és lefotózott, láttam a vakut. Nem láthatott a manus mert fekete maszkba meg kabátba ültem amikor vakuzott előre hajoltam akkor láttam a szemét és megijedt.


Ha azért fotózott le mert megörökíti ki állt mellette és karcolás lesz a kocsin engem vesz elő. Nekem tiszta karc az autóm mert elöző tulaj egy nemdohányzó hölgy volt, de olcsó volt a kocsi és csak kuplungot kellett cserélni.


Na ha bevádol, de mondjuk utánam jönnek az orkok oda parkolni majd meghúzzák és elmennek akkor azt én hogyan bizonyítom, mert a fedélzeti kamerám 1 órát rögzít ha hazaérek addigra törli és HA jönnek a zsaruk akkor nem tudom bizonyítani, hogy nem én voltam, a kocsim karcos , innentől nehéz kimagyarázni.


Másik, hogy tetszettem neki , de azt kétlem. Harmadik, hogy tetszik a rendszám, de az sem egyedi : PNR-...



2021. febr. 28. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnén hogy valaki ennyire paranoiás legyen h. minden kocsit lefotóz ami mellé beparkol

Lehet az autód volt érdekes neki valamiért. Én is fotóztam már le az utcán autót mert valamiért érdekesnek találtam.

2021. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen autód van?


Lehetséges, hogy valamiért érdekli az a típus, ahogy #1 is leírta

2021. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudjatjuk.. Pl egyik nap en azert fotoztam le az egyik autot, mert tetszett a dsiztarcsaja,es neten megakartam keresni melyik lehet az 😅
2021. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
* disztarcsaja
2021. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszett neki az autó.
2021. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem pont hasonló eset, de akkor kérdezek már egyet én is: a rendőrök miért fotóznak parkoló autót? Még tavaly volt, hogy beálltam egy nagyon parkolóba és akkor láttam meg, hogy egy rendőr körbe fotóz egy autót. Nem állt rosszul, nem tűnt az autó sérültnek, tulaj nem volt ott. Nem igazán láttam okát a fényképezkedésnek. De ki tudja, lehet az is csak magángyűjteménybe ment, mert valami újabb ódi volt.
2021. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem neked kell bizonyítani, hogy nem te voltál, hanem neki kell bizonyítania, hogy te voltál. Egyébként sok mindenért fotózhatnak, pl. olyan autója volt neki is és még mindig tetszik neki.
2021. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy valami ismerőséé volt régen és le akarta neki fotózni hogy még megvan a régi kocsija.
2021. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg?
2021. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Másik, hogy tetszettem neki"


NEm is láthatta hogy a kocsiban ülsz de tetszettél neki? Fuck Logic...

2021. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!