Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vettem egy Seat...

Nem rég vettem egy Seat Ibizát (95-öst), de sajnos nem müködik rajta a benzinmutató! Mit lehet ezzel csinálni? Lehet csak valami levan csúszva? Vagy csere lesz belőle? THX

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a műszerfali rész hibás, de nagyon valószínű, hogy a benzintankban lévő érzékelő(úszó) a rossz.
2008. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hol érdemes kezdeni a javítást? sokba kerülhet egy ilyen érzékelő?
2008. dec. 4. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
A benzinszint erzekelot nezd meg elobb, lehet csak a csatlakozo csuszott le, vagy kontakt hiba. Tank tetejen van az utasterbol,hatso ules alatt, vagy a csomagtartobol tudod megnezni. (pontosan nem tudom seat-nal hol tudsz hozzaferni.)
2008. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg az is adna némi támponot, ha minimális pici mozgást érzékelsz a mutatón, vagy teljesen mozdulatlan?


Ha minimálisat elmozdul egy teletankolásra, akkor tuti a tankban lévő része a rossz. De nem egy ökör ára.

2008. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
teletankoltam de megsem moccant! Este megnézem az ajánlott dolgokat.. köszi!
2008. dec. 4. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyújtás ráadásakor megmozdul a mutató, akkor valószínű jeladó hiba, ha nem mozdul gyújtásra, akkor inkább műszer hiba, de akár egy biztosíték is lehet a baj okozója.
2008. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, azt lehet tudni kézikönyv nélkül hogy melyik biztosíték a benzinjelzőé? :)
2008. dec. 5. 08:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha leveszed a biztosítékok fedelét, benne szokott lenni a rajz!
2008. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De nem valószínű, hogy a benzinkijelzőnek külön lenne egy biztosítéka, hanem több fogyasztó megy egy biztire téve. Ezért ha semmi más elektronika nem hibás , akkor valószínűleg nem a biztosíték a hiba oka
2008. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!