Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri autómata váltós kocsit...

Megéri autómata váltós kocsit venni, ha még nem vezettem ilyet?

Figyelt kérdés
Egy 2017es Honda Civic 1.5 benzinmotorról van szó 180 lóerővel! A mostani civicem 2012es 1.4 benzin 99 lóerővel és manuális váltóval van szerelve, de váltani szeretnék mert még egy kisebb dombon is elhagy az ereje

2021. márc. 14. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát az automatát vezetni egyszerűbb, szóval tök mindegy h vezettél e ilyet, vagy nem.
2021. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Igazából az a mondás, hogy a jót könnyű megszokni. Ez igaz is. Én amíg nem vezettem automatát, nem láttam értelmét neki. Aztán egyik ismerősöm vett egy ilyent, és én is kipróbáltam. És akkor azt mondtam, hogy a következő kocsimnak szerintem én is automatát veszek.
2021. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Persze. De nem értem az összefüggést hogy mi köze van annak ehhez hogy vezettél-e már automatát vagy nem.
2021. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3. azért mert nem tudom hogy álljak hozzá és a közelemben sincs senki akitől tudnák tanácsot kérni, nyilván nem ugyanaz lesz és nyilván akarok majd váltani, de ha megtanultam a váltóst akkor ez is menni fog, hogy nem kell állítólag semmit csinálnom, csak gáz és fék! Mindenkinek ment a zöld pipa!!
2021. márc. 14. 16:49
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Kb 2 perc lesz amíg megszokod. Nem kell hozzá nagy tudomány. :)
2021. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Arra, hogy "megéri-e" csak te tudod magadnak a választ.

Viszont lényegesebben egyszerűbb vezetni.

2021. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat!
2021. márc. 14. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Simán. De amúgy valami gond lehet a jelenlegi autóddal, mert nekem ugyanannyi idős Mazda 2-esem van, 1.3, 75 lóerő, Ausztriában élek, nemhogy dombok, de hegyeken megyek vele és ott se fogy el soha, nincs baj az erejével.
2021. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A legtöbben így születtünk, hogy nem vezettünk még automataváltóst.
2021. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
nem éri meg, egyrészt szarul csinálják a váltót az N felett van az R és alúl a D holott fordítva logikus, de nem, előre van a hátramenet és hátra az előre (normális?)...a másik h ing gatya rohadt drága a sima manuális gazdaságos
2021. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!