Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a váltó olajban volt apró...

Ha a váltó olajban volt apró femszilank, kb úgy nézett ki mint az a gyerek fogkrém amibe ilyen apró csillogó cuccok vannak, akkor esélyes hogy tönkre verte a kuplungot és a kettőstomegut?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 19:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Mas nem lehet... De azt vagod hogy ha benyomod a kuplungot akkor nincs kapcsolat a motor es a valto kozott? Es azt mondod ilyenkor ugyanugy hallod a hangot. Mas nem lehet.... Mindegy cserelj valtot, feladtam.
2021. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Meg olyat is irtal hogy a motor nem e kellett volna hogy szetessen, meg biztos a motorbol szarmazik a femdarabkak... Jezus maria. Hogyan kerulhetnenek oda a motorbol femdarabkak ha kulon hazban van? Te most troll vagy es arra specializalodtal hogy kikeszitsd az embereket vagy tenyleg ilyen vagy?
2021. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Ember hol írtam hogy a motorból jönnek a darabkak? Hulyenek ne nézz már hogy azt nem tudom hogy külön van a motor meg a váltó. Én azt mondtam hogy nem lehet a motor mert az elvileg rendben van
2021. márc. 18. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!