Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhetett a fényszóróval?

Mi történhetett a fényszóróval?

Figyelt kérdés

A napokban cseréltem fényszórót az autón és Tyc fényszóró került bele. Most vettem észre, hogy valamiért beszineződött a belső fele egy része, készítettem néhány képet, talán jobban látható, hogy mi is a gond: [link]

[link]

[link]

[link]


Ez esetben mit tehetek? Mi okozhatta? Vissza vihetem ebbe az esetben az fényszórókat? Befolyásolhatja a fényszóró működését? Köszönöm szépen a válaszokat! (Ugyanott vásároltam a fényszórókat ahol kicserélték azt)



2021. márc. 17. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a Seat fényszóróval most már hónapok óta szenvedsz.
2021. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy gyenge minőségű utángyártott szar. És bemattult a hőhatástól amit az izzó okozott.
2021. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És ez befolyásolja majd a látást, vagy később rosszabbá válik?
2021. márc. 17. 19:45
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#3 Persze hogy igen.

Bemattul a búra, nem enged át elég fényt vagyis nem világítja úgy be az utat mint kellene, plusz megtöri a fényt ami zavaró lehet a szembejövőknek.

2021. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben jogosan kérhetem mondjuk vissza a pénzt, és mondjuk, ha egy jobb minőségűt szeretnék beletenni, mondjuk Valeo-t, akkor pótolok és kicserélik?
2021. márc. 17. 20:21
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 Hát mikor vetted? Az ÁSZF miatt talán, de mivel már nem új állapotú, is szerintem tuti bukta a csere.
2021. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kb egy hete vásároltam, ugyanott rakták is be ahol megvettem. Rengetegszer megkérdeztem az eladót, hogy biztos, hogy nem lesz e gond vele, és ő biztosított, hogy minden rendben lesz, mondta, hogy még sosem volt panasz Tyc fényszórókra, és csak ezért választottam, mindenképp Valeot szerettem volna, de végül lebeszélt róla..
2021. márc. 17. 20:26
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 Még jó, hogy nem vallotta be, hogy egy xar, vagy azt hitted hhogy megmondaná?
2021. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ugyanott vásároltam volna a Valeot is, kétszer olyan drágán, nem láttam értelmet annak, hogy ne mondaná meg. Valamint mindenhol azt olvastam, hogy 2-3 évig elmegy a Tyc is, s mivel kb addig tervezek az autóval nem szerettem volna fölöslegesen 75k forintot elkölteni, ha elvileg a feléből is meg tudom oldani..:/
2021. márc. 17. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!