Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki Z 300/400 vs Yamaha...

Kawasaki Z 300/400 vs Yamaha MT03 vs KTM Duke 200/390 esetleg valami Honda vagy Suzuki ebben a kategóriában? Melyiket ajánlanátok, és miért egy kezdő motorosnak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én gyors rákerestem mindre, a Kawasakikból használtautók alig van 6 darab, és az is elég magas áron(bár lehet, hogy neked ez az ár nem magas annyira). A yamaha és a 390-es duke hasonló árban van, bár most megcsappant belőlük a kínálat (figyeltem én is őket mostanában, eddig sokkal több volt mindig). Nekem a duke 390 nagyon tetszik, szerintem nagyon jól néz ki, és érezni, hogy minőségi gép. Hogyha lesz A2-m én is ilyet szeretnék majd venni. Kifejezetten ajánlják kezdőknek, mert nagyon könnyű, könnyen kezelhető egy gép, de azért van benne nyomaték bőven.


A Ktm könnyebb és erősebb a Yamahánál, de szerintem ezek közül rosszat nem választhatsz.

2021. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül kb akármelyikkel jól jársz, ha sikerül jót kifognod. Összes jó kezdőnek. Ilyen kategóriában ilyesmi modern kinézetűből Honda és Suzuki nemigazán van, legalábbis itthon tuti. Ha gyakrabban mennél utassal, akkor a 200-as Duke-ot talán kerülném. A többivel sem kényelmesebb, de legalább a motor ereje nem lesz érezhetően túl kevés.
2021. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig az újabb Kawasakikat eléggé dicsérik, nekem talán az felé húzott a szívem. Nem lehet hogy azért nem nagyon vannak használtautón, mert még újak, és nem nagyon kínálják még eladásra a tulajok az egy éves motorjaikat? Ninjákkal is ez a helyzet, a 250-esekből azért már bőven akad a piacon, de a 300-400-asok még ritkábbak azért. Bár jó lenne tudni egy pontos számot, hogy melyikből mennyit értékesítettek Magyarországon. Amúgy Hondából a CB500F-re gondoltam mondjuk.
2021. márc. 23. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek nagyjából a legjobb kezdőmotorok. Jól mondtad elég újak ezek még.

Ezek közül a KTM kilóg a sorból ugyanis csak 1 hengeres. Z400, MT03, CB500F kéthengeres, és igazából ezek az igazi riválisok. Sokkal kifinomultabb a járáskultúrájuk, nem ráznak annyira.

E 3 közül pedig szinte mindegy. Mindegyik nagyon jó, szépek és kiforrott technikák. Egyéni ízlések döntenek. Nézd meg őket, üléspróba esetleg próbakör.

Egyébként nemsokára egy új MT03 tulaj leszek :)

2021. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!