Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E36-nál is könnyű/puha a...

E36-nál is könnyű/puha a szervó mint az e46-nál? Könnyű forgatni a kormányt?

Figyelt kérdés
Ennek a két autónak ugyanolyan a szervója? Vagy minden autónak más és más a szervo? Egyiknek kevésbé lehet forgatni a kormányt míg a másiknak vaj puha a kormányzása, vagy csak két verzió van hogy szervo meg szervo nélküli?

2021. márc. 23. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
58-as karral ugyanolyan könnyű, nekem elhiheted. :-)
2021. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy különbségek vannak szervós autók között is. BMW-ket konkrétan nem ismerem, de pl. 2003-as Opel Meriva és Corsa C esetében is teljesen más. Corsának egy ujjal tekerhető, Merivába nem annyira, bár abba se nehéz. És inkább az a jobb szerintem, ott jobban érzed mit csinál az autó.
2021. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 basszus, nekem annál nagyobb karom van 😏
2021. márc. 24. 04:33
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm a választ!

Mondjuk azt én is jobban szeretem ha érzem az autót :) vaj puha szervó max csak parkolásnál előnyös szerintem

2021. márc. 24. 04:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szervós e46 m pakettem van, és abszolút nem mondanám, hogy könnyen forog a kormány, pedig nincs baja az autónak, gyárilag is ilyen volt új korában.

Kimondottan feszes az úttartása és a kormányzása, bármikor átülök másik autóba, sokkal könnyebb tekerni az összes típus kormányát.

2021. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, akkor úgy néz ki hogy a sima meg az m packet között is van különbség.

M-es gondolom akkor sportosabbra lett hangolva míg a sima inkább a kényelem felé mentek.

Testvéremnek sima e46-ja van és tök könnyen lehet forgatni a kormányt. Parkolásnál simán kézrátétellel (tenyérrel) be lehet vele állni a parkolóba míg az enyém az e36-tal inkább fogni kell a kormányt, van mikor szükséges a két kéz is, aztán pedig nem egy gyenge ember vagyok.

2021. márc. 24. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!