Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó? Renault...

Melyik a jobb autó? Renault Talisman Initiale Paris, Ford Mondeo, Renault Koleos Initiale Paris, Volvo XC60?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik évjáratba, milyen motorral?
2021. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Barnabas333 ***** válasza:
19%
Ha 10évnél újabb akkor Ford, egyébként Volvo... A másik kettő felejtős...
2021. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem jobb a Renault-nál egyik sem.
2021. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindegyik új.
2021. ápr. 2. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Talisman Renault csúcsmodellje. Limuzin kategória. Ford mondeot nem reális hozzá hasonlítani. A mésik ét autó meg SUV, szintén nem összehasonlítható.

Tehát, attól függ mire használnád. Autópályára mindenképpen a Talisman. Családi autónak a Volvo. Ford mezei autó, más szinten játszik.

2021. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Barnabas333 ***** válasza:
5ös azért egy Ford Mondeo Vignale az nem mezei, bár itt a kérdező a simát írja. A céges kocsink 90%a Ford, nincs velük gond. Kérdező én két éve vettem újat Kia ceed piszok jó kocsi, érdemes lenne azokra is ránézned meg a hyundaira is. Most vettünk 2 cégrx hyundait jók bár még sok km nincs bennük...
2021. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
A Ford Mondeo.
2021. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább VW csoporton belül nézelődj. Sokkal praktikusabbak, jobban néznek ki, és tpbbet kapsz a pénzedért.
2021. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barnabas333 ***** válasza:
8as elmondom, hogy ujban skoda octaviát szerettem volna venni, de másfél millióval több volt mint a Kia ceed. És például egy ismerosom skoda scalát vett újat, nincs benne kormányfütés a Ceedemben van, pedig a legolcsóbb alap csomagot vettem. igaz komfort kiegészítő csomag járt hozzá, kanyarkövető fényszóró...stb.
2021. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az xc60 a legjobb mind közül. Hisz Svéd, mivel Volvo a legbiztonságosabb, tükrözi a luxust és az eleganciát.
2022. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!