Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt köztetek olyan aki...

Van itt köztetek olyan aki teljesen egyedül szereli a robogóját úgy hogy senki se mutatta hanem netről nézte?

Figyelt kérdés

A robogómnak eddig semmi baja (kopp-kopp), de előfordulhat hogy majd kell rajta görgőket cserélni vagy szíjjat.

Sajnos nem ismerek motorszerelőt a környéket, az autószerelők meg motorokkal nem foglalkoznak.

Simsonnál már cseréltem kuplunglamellát meg karbit is javítottam nem egyszer, de ezek az idők elmúltak, ma már robogóm van. Szerintetek nekiálljak majd ha a bemondja egyszer az unalmast a szíj vagy a görgő?


2010. aug. 20. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem is vinném soha szerelőhöz, tízezrekért gányolnak!

Nem tudom milyen robogód van de itt sok hasznos dolgot találsz: [link]


[link]

2010. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelők többsége borzalmasan ignytelen a munkájára, ne vidd oda, ha nem muszáj. Én pár hete befürödtem eggyel, nem győztem otthon helyrerakni amit szétgányolt. Arról nem is beszélve, hogy a fölösleges veztéket azt úgy távolította el, hogy ami kilógott a kárpit alól, azt levágta, a többi meg alatta maradt. Nekem kellett otthon befejezni a munkát...
2010. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy szerelő de az 10km-rel arrébb lakik, oda nem vinném el. Egyik ismerősöm ismeri és azt mondta hogy nagyon precíz,lelkiismeretesen dolgozik és nem is drága. Ez mind szép és jó, ha egyáltalán igaz. Én egyszer láttam a srácot de nemtudom pontosan hol lakik, az ismerőssel aki ajánlotta annak idején már megszakadt a kapcsolat.
2010. aug. 20. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
én 4 éves autómat szerelem egyedül, és még végzettségemnek köze sincs autószereléshez. Ha egyszer neki állsz menni fog.
2010. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz hogy írtatok, amúgy ma tört el az első féknél a féklámpa kapcsoló(tipikus betegsége) xD így nem tudom beindítani ha az első féket húzom be, csak a hátsó fék behúzásakor teker az önindító.

Na ha majd lesz időm meg pénzem akkor megcsinálom, ha a simson lamella csere is ment akkor ez se fog ki rajtam.

2010. aug. 21. 14:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezem: miket csináltál meg eddig az autódon? milyen kocsid van? te fogod felkészíteni műszakira is?
2010. aug. 21. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!