Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért státuszszimbólum a...

Miért státuszszimbólum a használt német prémium?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne az?

Legutóbb bő 7 millióért vettem új autót. Használt német prémium szóba se került nálam, pedig ennyiből már nem csak a legaljából tudtam volna válogatni.

2021. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha rendesen karban van tartva, akkor a használt pérmium is prémium, inkább a leharcolt példányokat veszik olcsó emberek státuszszimbólumként.
2021. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy státuszszimbólum egy használt prémium. Esetleg második gazdaként, pár évesen, egy jól felszerelt modellnél mondhatjuk azt hogy talán az.


Mitől lesz valami státuszszimbólum? Attól, hogy kevesen engedhetik meg maguknak, mert drága. Na már most egy átlagosan felszerelt és átlagosan motorizált pár millióba kerülő koros BMW, Audi vagy Merci nem elérhetetlen az autót fenntartók többségének, emiatt sosem lesz státuszszimbólum. Újonnan, jól felszerelve és motorizálva 20-on milliókért igen.


Ráadásul az autó tipikusan olyan dolog, ami mondjuk 20-30 éve nagy dolog volt és lehetett vele vagánykodni, de ma már sokkal több autó van az országban. Ezen kívül mi vagyunk a németek használt autó lerakata, sehol nem keltesz feltűnést, egy német középvezető levedlett szolgálati A4-esével.

2021. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Majd ha egyszer utazol eggyel, megérted.
2021. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%
5. Mi tágas, egy egyterű sokall kényelmeseb és tágasabb mint akár melyik német autó.
2021. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Neked az egyterű kényelmeseb, nekem meg ez kényelmesebb. Ahogy említettem volt, engem kicsit se zavar, ki mivel jár. Próbáljátok ti is így.
2021. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!