Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsón fenntartható autók...

Olcsón fenntartható autók munkába járásra?

Figyelt kérdés

Halihó. Nagyon sok kérdés van ebből, viszont kicsit egyedi felhasználása lenne az autónak, így már azt sem tudom, hogy dízel vagy benzines legyen.

Tehát munkába járásra kellene autó, 4 naponta 100km oda-vissza, plusz hétvégi bevásárlás asszonnyal, tudjátok.

Havonta körülbelül 50 ezernél nem szeretném, hogy többe kerüljön a fenntartás. (Az üzemanyagon kívül)


Gondolkodtam Ford focus-on, esetleg Opel astra H-n. Ezek nagyon tetszenek.

Légyszi motorokat is írjatok, tudom, hogy minden típusból van jó/rossz.

A honda jazz-ről hallottam talán, hogy a világ leg megbízhatóbb autója??



2021. ápr. 5. 14:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Az gyakorlatilag friss jogsi, reális a 86. A besorolás 2 évente változik, szóval te még a 0-ról indulsz gyakorlatilag.
2021. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból egy a3-as audival is jobban járok, annak 67.
2021. ápr. 6. 17:46
 53/57 A kérdező kommentje:
Goldolom az autómárka nem befolyásolja a biztosítás értékét, hanem lakhely, életkor, mióta van jogsi, teljesítmény, évjárat
2021. ápr. 6. 18:39
 54/57 anonim ***** válasza:
A sharanos vagyok...amíg nem volt gyerekem pont ugyanezt mondtam mint Te :D aztán ahogy megjött, kellett a hely a hordozónak, táskának, majd babakocsinak, emellé nagybevásarlás, rokonlátogatás, simán kitöltjük az egyterűt. Meg sokszor ha nagyobb gépet kell cipelni , pl. Bútor, háztartási gép, rotakapa, simán befér. Plusz a gyerek(ek) is. Egy fuvarral megoldod azt amit más autóval 2-3körből. Vegyél egy egyterűt, feleséged értékelni fogja. Ha még marad a keret vegyél egy motort, azzal neg barárnőddel el tudtok menni kirándulni stb így minden igény kielégítve :-)
2021. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Hát most gyerek mellé nem szeretnék 2 járművet plusz ugye motoros jogsit is letenni..

Engem most csak a biztosítás árak csodálkoztattak meg, hogy mennyi különbség van egy 1.6 benzin és 1.9tdi között is.

2021. ápr. 6. 21:15
 56/57 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező?
2023. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
2007-es focus kombi... 1.6tdci. Gyakorlatilag imádom 😅
2023. nov. 5. 01:52
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!