Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány igénylése?

Jogosítvány igénylése?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy március 5.-én tettem sikeres B kategóriás forgalmi vizsgát de az egészségügyit még nem tudtam megcsinálni a covid miatt.. amit utoljára indítottak az február elején volt. És már egy hónapja hogy így nem tudom igényelni a jogosítványt. A kérdés az hogy ugye nincs ilyen érvényesség, vagy határidő hogy meddig lehet megcsináltatni a jogosítványt?

Folyamatosan nézem a tanfolyamokat de még mindig nem indítanak csoda ha áprilisban lesz valami.


Köszi előre a választ !


2021. ápr. 8. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Akár húsz év múlva is megcsinálhatod az elsősegélynyújtó vizsgát, csak addig jogsit nem kaphatsz. A forgalmi vizsga végleges.
2021. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, volt egy nő 12 éve vizsgázott eü vizsagától meg félt, amikor volt a 2. hullámban a engedmény 12 év után kiváltotta eü vizaga nélkül. Most ilyen nincs.
2021. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!