Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha gumi sprayvel "festem" az...

Ha gumi sprayvel "festem" az autóm akkor is számít a szinkód?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozok átfujatni az autómat de sajnos túl költséges számomra, viszont az autómon rengeteg festék hiba van.

Pár napja találtam rá egy gumi sprayre ahol autó festésre javasolják. Ebben a festékben viszont nem lehet kevertetni.

Mivel ez leszedhető festék réteget képez... itt is számít a szinkód vagy mivel leszedhető így nem?

[link]

Egyébként az autóm "08 zöld" de gondolom bünti lenne a vége ha másféle árnyalatú zöld kerülne rá


2021. ápr. 12. 08:53
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Olyan zöldre fested amilyenre szeretnéd. A 08 nem a szín pontos kódja, hanem számmal is jelölik a színt. 08=zöld

Hogy milyen árnyalatú? A kutyát nem érdekli.


A forgalmiba akkor is be kell jegyezni ha leszedhető a festék, de csak akkor ha az alapszín változik (pl kék, sárga, fekete, fehér)

2021. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az a 08 zöld?

Bemész a festékboltba, erre mit kevertek neked ki?


Gumifestéknél gondolod ráfújsz bármit, és az az autó színéhez igazodik mint a kaméleon?

2021. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sose felteteleztem ilyet mr. Okoska:D

Egyszeruen annyi volt a kerdes h a fenyes zold helyett pl. Matt zold, vagy terep zold lenne gumifestekkel azert buntetnek e vagy nem

2021. ápr. 12. 12:24
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

Biztos hogy 08 zöld az autód?


[link]

2021. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!