Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen cégnél érdemes autót...

Milyen cégnél érdemes autót bérbe adni?

Figyelt kérdés

Lenne pár 10 évnél fiatalabb autó, amit szívesen bérbe adnák, (ha megéri).

Olvastam egy cikket, ahol részletesen levezetik egy jármű esetén a profitot. A cég már megszűnt, (BeeRides).


Egy autó kb. havi 40.000ft profitot termel a számítások alapján (cikk-ben levezetve), ami azért elég szép összeg, főleg ha valaki 3-4 autót bérbe tud adni.


Vajon ez tényleg megéri?

Tudnátok ilyen cégeket mondani, aki vesz be kocsikat bérbe adni ?



Cikk :


[link]



2021. ápr. 16. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

megveszed 6 milliós autót, 40 ezer forint haszon mellett pont 150 hónap alatt térül meg az ára. 5 évnél idősebb autót nem fog senki kibérelni. Nem látom ez hogyan érné meg.

Egyébként sem magánembertől bérelnek, hanem leginkább szalonoktól. Lehet kicsivel drágább, de a szervizelés megoldott és kisebb a jogi kockázat (pl. nem fog váratlanul becsődölni)

2021. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem feltétlenül alapoznák arra, egy hogy 5 évnél idősebb autót nem fog senki kibérelni. Sok nagyon jó középkategóriás autó van a 2011-2016-os évjáratokban is, amit szerintem szívesen kibérelnének.



És nem én szeretném mint magánszemély közvetlenül bérbe adni, hanem egy cégnek adni, aki bérbe adja.

2021. ápr. 16. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:

,,5 évnél idősebb autót nem fog senki kibérelni.”

Igen, ezért van tele az összes bérlő huszonéves Suzuki Swiftekkel. Gumis és szerelő ismerős is mesélte, hogy a bérbeadandó autói állandóan ki vannak bérelve, X héttel előre.

2021. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, annyira tuti biznisz, hogy a COVID kezdete óta nem győzik felszámolni a bérautós cégeket.
2021. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős még 2 évvel a covid előtt csinált egy ilyen céget.

Savaztam is érte, hogy ahhoz is hülye volt, hogy kiszámolja, hogy mikor lesz majd nullán vele. 1 év alatt bele is bukott.


Vett 3 személyautót 1-1-1 millió Ft-ért.


Az nagyon kevés, hogy 1-2 napokra kibérli valaki. Millió ilyen cég van aki ezzel foglalkozik. Egy új kis cég nem fog labdába rúgni.

2021. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek alapján nem érdemes egy erre szakosodott cégnek a kocsikat huzamosabb időre odaadni, mert nem lesz nyereséges.
2021. ápr. 16. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt felejtsd már el, hogy te bérbeadod egy erre szakosodott cégnek. Ez nem így működik, hogy te bérbeadod ők meg tovább adják valakinek bérbe.


Akik ezzel foglalkoznak ott saját tulajdonú autók vannak amiket bérbe tudnak adni az ügyfeleknek.

2021. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!