Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?

Milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Régebbi típusokra gondoltam. Ez lenne az első autóm.

KB. 1998-2004-es évjárat között.

(450-550E forint)

Az alábbiak közül melyik lenen a legjobb?


Suzuki swift.

Volkswagen golf, polo.

Opel astra g

Seat leon, cordoba

Mások is érdekelnek, ha van valami jó, vagy aránylag jó autó.


Ami érdekel: Fogyasztása.

Teljesítménye.

Használhatósága.

Szerviz igénye és költsége.

A kaszni horganyzott-e, mennyire rozsdál.

Stb...



#autó #Milyen autót érdemes venni
2017. ápr. 24. 19:32
1 2
 1/12 crudy ***** válasza:
100%

astra jó, seat volswagen ne, suzuki a legjobb.

Nézelődj japán autókat. honda pl. örök vasak csak sajnos rúgják őket. Bmw audi ne merci jó lenne de a szépek kicsit drágábbak.

2017. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint 1.6-os swiftet vennék ennyiért. Esetleg 1.3-as Daihatsu Charade-t. :p
2017. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kiitos ***** válasza:

Nem feltétlen kel típus alapján választani. állapot nagyon sokat számít.

Egy figyelmes , gondos tulaj alatt sokat elmegy egy kocsi de aki gyilkolja annak hamarabb tönkremegy.

sok 20 éves suzuki csupa rozsda, hiába jó a motor.

550 ezerért komoly kompromisszumokat kell kötni.

ennyi pénzért általában leharcolt , visszatekert órájú kocsikat kapni.

Teljesen mindegy hogy horganyzott a kaszni ausztriában eltöltött 15 év alatt szétrohad a legtöbb , mert nem vigyáznak rá.De ott nem számít , vesznek másikat. Itthon meg szidjuk a vw-seat opel stb . mert nem tudjuk hogy átvert minket a kereskedő.

2017. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tervezek hosszú távot az első autómmal, az biztos, hogy akármilyen autóm is lesz, egy alváz védelem lesz rajta csinálva.

De most akkor ilyen árba ne is gondolkozzak autók felé?

2017. ápr. 24. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogyasztása. - Hol? Pályán, városban?

Használhatósága. - Mit értesz ez alatt? Egy 15-20 éves autótól nem kell csodákat várni.

Szerviz igénye és költsége. - Állapottól függ, nem márkától.


A Swift motorikusan teljesen rendben van, de papír autó. Nem tetszik, de első autónak ettől függetlenül jó lehet, mert fogyasztása jó és szerviz költsége sem sok. Mondhatni igénytelen autó, ezért jó választás lehet.

Ezek közül én egyébként a Seat Leont venném, vagy a Golfot. Kicsit. Nagyobb a szervizköltségük, de kinézetre szebbek sokkal. Persze valamit valamiért.


Egyébként japán és német márkákkal nagyon nem foghatsz mellé. Ha inkább kevesebb szervizköltségre szeretnéd a hangsúlyt helyezni, akkor inkább japán.

2017. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 crudy ***** válasza:
De dehogynem, ennyiért már lehet autót venni. Sőt nem is rosszat bár az más dolog h az első hetek/hónapok kemények lesznek. Sokan tesznek fel ide olyan kérdést h 200 ezerért mit vegyenek. Na az már tényleg necces. Swift amúgy teljesen jó ha nincs szétrohadva mert a motor naagyon sokat bír.
2017. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebbe az arba normális állapotban lévő golfot/leont nem fogsz talalni
2017. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Benzines Swift teljesen jó választás első autónak. Motorikusan a legjobb, olcsó, és nem is fogyaszt sokat, mivel "gyenge" motorokkal lehet kapni. Cserébe persze menőzni nem kell vele, és csak egy sima "szürke" autó. De a célra megfelel.
2017. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5

Fogyasztását nem kérdeztem külön, mert mindegyik érdekel. Város, Országúti és Vegyes. Én többnyire országúton használnám, de mindegyikre kíváncsi vagyok.


Használhatóság: Tehát beltere mekkora?

Csomagtere mekkora? Parkolni könnyű vele, nehéz, vagy hozzá lehet-e szokni? stb. Az utóbbi sofőrtől számít, deee... Rossz úton nem esik-e szét a felfüggesztés? XD (Na az nagyon szar lenne) XD

2017. ápr. 24. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a Swiftet venném, messze a legmegbízhatóbb
2017. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!