Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Smart autót venni?

Érdemes Smart autót venni?

Figyelt kérdés
Budapest belvárosában dolgozom, arra gondoltam, hogy ezzel könnyebb lenne parkolni, mint egy nagyobb, pl. Daewoo Matizzal vagy Toyota Yarissal.

2021. ápr. 17. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Azt elhiszem, ha mondjuk parkolás miatt nem veszel VW Passatot, hanem Yarist...

De hogy Yaris helyett Smartot? Yaris is egy nagyon pici autó, kb. bárhova befér. Egyébként Smartot nem vennék. Technikai szinvonala nagyon gyenge, különösen az a robotváltója meg úgy az egész autó összeszerelési minősége is. Ha mindenképp miniautót akarsz mert a Yaris méret is nagy (nem értem hogyan) akkor Toyota Aygo-t, VW Lupot ajánlom, de utóbbiból az 1.7 SDI-t (AKU motorkód) kerüld, az 1.2 3l és az 1.4 PDTDI az jó.

2021. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó autók azok.
2021. ápr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" ezzel könnyebb lenne parkolni, mint egy nagyobb, pl. Daewoo Matizzal vagy Toyota Yarissal."

Ezek a Matozok, Yarisok bizony halamas autók.

2021. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára oka van annak, hogy a Smartról sok jót nem lehet olvasni, hallani, látni.

Pedig cuki autó, sokan akarják szeretni, valószínűleg ezért is gyártják.

Praktikusak tűnik városi bevásárlás autónak, de műszakilag kiábrándítóan problémás, ráadásul körülményesen szerelhető, sok szerelő el sem vállalja a javítását, nem vitázik a tulajjal (mert szerinte drágán javítanak egyszerű hibákat)

2021. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Haszontalan semmire nem való valami az.

Autónak csúfolni lehet , de nem az.

2021. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább moped autó.
2021. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vették olyat az biztos! De nem vagyunk egyformák. Menjél el nézz meg egyet kettőt és ha bele szeretsz akkor miért ne.
2021. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Évek alatt elég sok videót megnéztem a Youtube-on, különböző témákban, és bár Smartot venni soha nem akartam, a kérdés kapcsán eszembe jutott, hogy egyetlen youtubert találtam, aki "szerelmes" volt ebbe a mini autóba.

Vissza lehet keresni a régi videói között, többször is áradozik a Smartról.

Vett egyet, nem jött be, gondolta nem az autóban van a hiba, vett egy másikat, az sem volt jó, vett egy harmadikat... és eljutott ide:


https://www.youtube.com/watch?v=TJdEaJ4XCn0

2021. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!