Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millióért NORMÁLIS autót?

1 millióért NORMÁLIS autót?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. A kérdésem a következő.

Milyen autók vannak 1 millió alatt, amivel nehéz melléfogni, és "jól áll" egy 20 évesnek?

A lényeg, hogy ne legyen drága fenntartású, és ne fogyasszon 60 litert 1.6-os motorral. (Irónia)

Hagyjuk az ilyen "1 milláé jó kis audi tdi-t, mercit, bömbit, franciát" kapok.

Megbízható legyen, ne rohadjon le az úton, bírja az előzéseket.

Focusok tetszenek, viszont 1 millióért mk1 focus nem csúnyácska kicsit?

Nyitott vagyok minden megbízható autó felé, talán a benzines kritériumot tartanám fenn, meg esetleg az 1.9TDI-k, tekintve, hogy mindenki isteníti őket.

Tudom, van fent sok ilyen kérdés, viszont frissek nem, és a használt autók árai mindig változnak.

Köszönöm szépen mindenkinek.



2021. ápr. 24. 16:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

ha a focus tetszene, akkor miért csúnyácska?...a színe, a formája, a hossza?

..csak ez az akadály?.

2021. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

ma jártam a város körül(Buda) renggeteg autót kínálnak a telepek..szebbnél szebb, jobbnál jobb.

Egészen biztosan van megbízható egymilla alatt...legfeljebb nem a csúnyácska focus..(irónia)

2021. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Uhh igaz azt furán írtam. Az újabb focusok tetszenek, az mk1-es formája nekem talán már túl régi vagy nem is tudom. Pedig 1 millió alatt tudom hogy csak mk1 es jöhetne szóba
2021. ápr. 24. 16:53
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem isteníti az 1.9TDi-ket, egy-két elvetemült embert leszámítva. Öreg, elavult, milliót futott autók, eljárt felettük az idő. R.I.P.
2021. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Suzuki swift 1.3 as benzines
2021. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

4-es. A régi benzinmotorok nem számítanak elavult milliót futottaknak?

Pl az mk1 focusban egy 1.6-os?

Nem szívózok, nem tudom.

2021. ápr. 24. 17:18
 7/29 A kérdező kommentje:
5-ös, az újabb swiftre gondolsz? Mert nincs az a hülye aki 1 millióért papír swiftet vesz. (Remélem)
2021. ápr. 24. 17:24
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
természetesen újabbra
2021. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Focus mk1 1.6 benzin szerintem egy nagyon jó első autó. Világverő futómű és elnyűhetetlen motor. Szerintem ne mondj le róla a külseje miatt, kivéve ha NAGYON nem tetszik, de szavaid alapján úgy veszem, hogy nem vagy túlságosan ellene. Az látszik, hogy van józan eszed és nem 800 ezerből akarod megváltani a világot, szóval ezt követve szerintem kicsit tedd félre az ízlésedet. Akár Focus, akár valami más, de ne az ízlés döntsön. Én sem azért vettem F Astrát elsőnek, mert annyira tetszene, de a mai napig nem költöttem rá annyit, mint más csak a vételárra, pedig nálam aztán megkap mindent, én nem sajnálom az autómtól a pénzt, nem kap szar minőséget semmiből, nem halogatok semmit és nem kókányolok csak azért hogy spóroljak egy kicsit. Szóval szerintem így kell kinéznie egy első autós döntésnek, az ízlés csak sokadlagos szempont szabad, hogy legyen.
2021. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Bakancs swift. Két típushibája van (abs kocka, váltóban egy csapágy), ha olyat veszel amiben ezek már javítva vannak, soha semmi bajod nem lesz vele.
2021. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!