Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy 2017-es Lada...

Szeretnék egy 2017-es Lada Granta Sedan autót vásárolni, nekem nagyon tetszik. Viszont attól félek hogy nap mint nap beszólogatnának miatta. Szerintetek kell ettől tartanom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Magadnak akarsz autót vásárolni vagy másoknak? Akkor?
2021. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Magamnak...


De nem hinném, hogy bárkinek az a vágya, hogy bárhol ahol leparkol, megjegyzéseket kapjon, meg hogy bullyingolják... Engem iskolában is mindig bántottak.

Nem szeretném újra átélni...


Ha bántanának miatta és nem elhanyagolható mennyiségbe, akkor inkább nem veszek még ha nekem elég is lenne.

2021. ápr. 26. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólna be bárki is egy ismeretlennek azért, hogy milyen autója van?
2021. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3. Én nem tudom.


Eddig még nem volt autóm...


De nekem sok mindenért be szoktak szólni ismeretlenek az utcán.


Ezek a mai 16-17 évesek van, hogy messzebb is mennek.


De ha ez nem reális és autósok nem szokták egymást gyalázni ilyenek miatt, annak csak örülök!

2021. ápr. 26. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Apa, nem tudom hány éves vagy, de lassan ideje lenne felnőni, és megszokni, hogy a világ ilyen. Kegyetlen. Nem tudsz soha mindenkinek egyszerre megfelelni.

Be fognak szólni a Ladáért, a BMW-ért és a Ferrariért is.

Ha piros azért, ha zöld azért, ha olcsó azért, ha drága azért, ha figyelemfelkeltő azért, ha tucat, azért.

Szóval döntsd el kinek vásárolsz, vagy kinek akarsz megfelelni, és aszerint dönts.

Viszont egyet jó, ha már most megértesz: minél később jössz rá, hogy le kell szarni mások véleményét és csak a magad dolgával foglalkozni, annál szarabb lesz az életed.

2021. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha te a vélt beszólogatások miatt félsz a márkától, akkor baj van.


Nekem húsz éve csak automata suzuki autóim voltak, vannak, lesznek..

Akár a WagonR+, akár a Szwiftek bármelyikébe beült egy fikázó majom, elhallgatott amikor elvittem valahová.

Szóval olyanok szólnak be, akik csak a kocsmában hallott a márkáról..olyantól, aki nem is látott olyant.

Bennem is felmerült egy automata Lada vásárlása, de mit szólnának a szomszédok, hogy elhagytam a Suzuki márkát?

Vedd meg a Ladát bátran. Pont olyan autók, mint a többi a világban.

2021. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Én sose szólnék be annak, aki új Ladát vesz, csak sajnálnám.
2021. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

na haragudj, ha megkérdezem, de hány éves vagy?

S szerintem nyugodtan vedd meg, annyira rossz nem lehet, mint amilyennek mondják. Egy kb első generációs Dacia Logan szint, abból sokat látok a környékünkön. Nem fognak beszólogatni miatta, vagy ha igen, egy nagy múltbeli klasszikust idézek: "az annyit is ér!" Kész. Ha neked ez tetszik, meg kell venni. S nem egy öreg, hanem egy majdnem új autó. Nyilván nem egy kimagasló minőség, de semmi ciki nincs benne. Akik szapuljak, lehet, még egy 100 ezres bontó szökevényre sem telne nekik, nemhogy ilyenre. Határozottan túl kell lépni ezen a problémán!

2021. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!