Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót ajánlanátok?...

Milyen első autót ajánlanátok? Tudom hogy sok ilyen kérdés jön nap mint nap, de azért Én is megkérdezném. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg hogy csak 2017 áprilisába fogom elkezdeni a jogsit,akkor indul a sulival ilyen program,meg akkor lesz meg a 16 év 9 hónapos korom,addig dolgozok és majd meglátjuk.Én egy Hyundai Getz-re gondoltam,tapasztalat,vélemény,jó rossz,minden jöhet,köszi!

2016. szept. 7. 15:57
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
44%

Móka-Miki vagy öcsém. Még a jogsi is csak tervben van, már az autón gondolkozol?


Értem én hogy be vagy zsongva, kell a cél ami miatt minden nap felkelsz és teszed a dolgod, de én sem kérdem meg hogy Porsche 911-et vagy Maseratit vegyek mert még épp nem aktuális a dolog (vagy 10 évig...).

Majd ha elkezdted a jogsit és lesz is pénzed autóra elkezdhetsz érdeklődni.


Szeretem az ilyeneket, a Fb felnis csoportokban is lehet röhögni mikor a pénztelenek a márkás felnikre alkudoznak de se a felnire, se gumira nincs pénz, ettől függetlenül megy a tervezés hogy szárazkenyéren élve 5 hónap alatt megspórolható az ára.

2016. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bőven jó kezdésnek.

De vehetsz olcsóbban is, pl: Daihatsu Coure, vagy Charade.

Első kocsira ne áldozz sokat, hiszen tapasztalatszerzésre kell! Ugyanúgy mint a csajokkal ;)

2016. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első kocsinak nem kell több vmi 150 ezres talicskánál hidd el.

Kár drága kocsit venned amíg nem áll rá a kezed a váltásra, kuplungolásra stb.

2016. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg olyan önsúlyba gondolkodj amit bárhol egyedül félre tudsz tolni...
2016. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,még az elsőnek is,bár igaza van,szinte 100% hogy áprilisban elkezdem,remélem sikerül is,addig még sok idő van,arra is lesz hogy gyakoroljak apámmal vagy mostoha anyámmal,nem tervezek megbukni.Addig megpróbálok végig dolgozni,magyarul most szeptember közepétől olyan jövő június,júliusig.Az azt jelentené hogy meglesz olyan 500.000 Ft környéke.Ezeket csak azért írtam le hogy jobban ismerjétek a háttér információkat.
2016. szept. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!