Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Niro Hybrid 10,400,000 forinté...

Niro Hybrid 10,400,000 forintért vagy Suzuki Swace 1,900,000 forintért?

Figyelt kérdés

Mindkettő teljesen új, fullextrás.


Ti melyiket vennétek és miért?



2021. ápr. 26. 13:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a Suzuki 10,900,000 Ft*
2021. ápr. 26. 13:41
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hybrid RAV4
2021. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos: ha nem a Niro-t választod, akkor ne Suzuki név alatt vedd meg a Toyotát, hanem rendes Toyotaként.
2021. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3. Miért?
2021. ápr. 26. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert ez egy picit átfaragott Toyota Corolla Touring Sports. Akkor már miért nem az eredetit veszed?
2021. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, de attól még, hogy a Suzuki megvásárolta “csak” a Corollát, a CO2 kibocsátásos törvények miatt és Toyota helyett Suzuki logó van rajta, mitől rosszabb?


Olyan mintha azt mondanád, hogy Toyota Suprát ne vegyen senki, hanem vegyen BMW-t.

2021. ápr. 26. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, ott azt mondanám, hogy BMW helyett vegyen Suprát. :-) Bár ott több mindenbe belenyúlt a BMW, jobban megvariálték a dolgokat.

Én azt mondom: ha a Toyota gyártja, amely ráadásul az etalon a hibridautók között, akkor Toyotaként kell megvenni. Nagyobb a presztízse, márkaszervizek értenek is hozzá, később jobban eladható.

2021. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Niro hibrid jobb, minden féle téren. Méretben tágasabb, magasabb üléspozíció miatt kényelmes a be/kiszállás. Vezetni is jobb szerintem. Nem enyém, de volt szerencsém kipróbálni egyet.
2022. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom vettél e már, de a Niro melletti érvek:

-Fogyasztása kicsivel kisebb, suv, tehát magasabban ülsz, kényelmesebb ki-beszállni.

-Alkatrészek jóval olcsóbbak hozzá.

-Toyota hamar hengerfejes lesz, ami megfelelő karbantartással, tisztítással, alkatrész cserével kicsit kitolható, de be fog következni.

-Rozsda elleni védelme is jobb, mint Toyotának.

2022. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!