Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok nagyon...

Milyen autót ajánlotok nagyon nagy távolságra (Budapest - Miskolc - Nyíregyháza) ?

Figyelt kérdés

Havonta minimum 8 alkalommal tennék meg ekkora távot, de lehet hogy többször is.


Én nem értek hozzá...


Egyelőre még abban sem vagyok biztos, hogy milyen árkategóriában kéne gondolkodnom, hogyha egy jó állapotú, minél megbízhatóbb autót szeretnék, ami nem vagánykodós inkább visszafogott...


De a felső keretem az 3 millió forint, ez nem azt jelenti hogy ennyit feltétlenül rá akarok költeni.


22/f



2021. ápr. 28. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szedán, vagy kombi. Lehetőség szerint jól hangszigetelt legyen és legyen benne tempomat.

Nekem 2011-es S40-em van, D3 motorral. Ezt például tudnám ajánlani. 2,3 milló körül megveszed, pöpec állapotúra hozod és még marad is a keretből.

2021. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nagy távolság esetleg a Route 66 távja a maga 3943 km-vel... De nem a Bp-Miskolc-Nyh táv :)


D5 Volvo, vagy pedig Kia Optima / Hyundai Sonata, dízeles. Ezek azért mennek, de visszafogottak. Nincs meg az instant utálat irányukba.

2021. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

dízelt

30/f amúgy az életkor egy ilyen kérdésnél miért éredekes?

2021. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Passat B6, Skoda Superb vagy Skoda Octavia 2.0 CRTDI
2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Benzin/gáz üzeművel jársz a legjobban.
2021. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Kérdés mekkora hely kell benne.

Én TDI Golf/Passat/Octavia/Fabia/Ibiza területen néznék.

2021. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Istenem, hogy csak a német létezik az embereknek... hihetetlen.
2021. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

7es

A németek gyártanak igazán autót az AUTÓPÁLYÁRA, a világona legjobbak ebben a fejezetben. Ha fáj, ha nem.

De amúgy is a német autók jók, szóval Skoda Superb vagy VW Passat, erre van kitalálva. Én Audi A6 3.0 TDI-t vettem hasonló célra, de ha nem kell a nagy erő meg nagy sebesség, akkor elég lesz a 2 literes dízel mindenre is, főleg ennyi pénzért.

2021. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!