Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nem papíros autót, hogy...

Egy nem papíros autót, hogy lehet lepapíroztatni valahogy, hogy legyen róla papír, hogy az enyém?

Figyelt kérdés

Vettem egy karosszériát, papírok nélkül. Azóta versenyautó épült belőle, bukócső, turbós motor, stb.

De nincsen róla semmilyen papír, rendszám, hogy az enyém lenne.


Ha mondjuk ellopnák vagy valami, akkor ilyenkor mit lehet csinálni?


Vagy hogyan lehetne valami papírt szerezni róla, hogy ez az enyém.


Nem kell rá műszaki meg ilyenek, mert zárt pályán van használva mindig.



2021. máj. 1. 23:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10: És? Rendszámos utcai autót is sokat ellopnak. Hiába tudod igazolni hogy a tiéd vagy nem, az a lopás ellen nem véd...
2021. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egy kiesett versenyző soha nem mozdul az autója mellől amíg nem jön a szervizese a trélerrel.

A cél után zárt parkolóan van az autó a díjkiosztóig, ahol sportbírók vigyáznak rá, még a versenyzőnek sem adják ki.


Szóval találj ki valami élhetőbb sztorit. ;)

2021. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel nekem az nem az en bajom:)
2021. máj. 3. 07:00
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyebkent ezen a verseny agon. Tobb napos, tehat az auto egyedul magaban alszik kint a depoban, a depo nyitott emberek jarhatnak ki be, es az osszes versenyzo nezi a versenyt miutan kiesett vagy banataban hazamegy.. A cél az itt csak időjeles, több futam van.
2021. máj. 3. 07:03
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha ilyen marhaságokat írsz, az annyit jelent, hogy sosem voltál versenyző.

Olvass utána a szervizpark szabályoknak, a depó előírásoknak, a Parc Fermé fogalmának, stb. ;)

2021. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tudok mindent es jelnleg is versenyzo vagyok, es nem rallyzok, nem kell elhinned nem erdekel
2021. máj. 3. 18:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha nem gépkönyves az autód, nem versenyző vagy, max hobbiból jársz ki pályára egy tuning autóval. Attól, hogy egy pályán mész körbe-körbe még nem lesz verseny. Focisták közül is van az igazolt versenyző, aki a bajnokságban játszik, meg van aki hétvégén megy ki a haverokkal egy órára játszani. Az első versenyző, a második nem, pedig gyakorlatialg ugyanazt csinálják a pályán. Na te az utóbbi vagy, nem pedig a versenyző...
2021. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#15 vagyok.

Tényleg nem hiszem el, de nem is érdekel.

Viszont nem a garázs-soron arcoskodó haverjaiddal beszélgetsz, szóval a tájékozatlanokat ne kábítsd a hülyeségeiddel.

2021. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Semmilyen hülyeséget nem mondtam, mert én tudom az igazam és tapasztalatból beszélek. De hogy ha tényleg ennyire nem érdekel téged, akkor már miért nem adtad meg a FB profilod, hogy valós tények alapján tudjál hamisan ítélkezni.... Nem véletlen nem fedem fel magam egy ilyen kérdés után.


Másrészről meg gondolom az az ember vagy, aki nézi az ilyen versenyeket a lelátóról és te mindent jobban tudsz még a versenyzőknél és a bíróknál is, de valahogy még is csak néző vagy, maradsz, voltál....

2021. máj. 4. 13:30
 20/22 anonim ***** válasza:

Tehát azt mondod, hogy Te sokkal jobban ismersz engem, mint én, önmagamat?

Ez esetben leborulok a tudásod előtt, és nem vitatkozom többet. :D

2021. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!