Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudják lepapíroztatni?

Hogyan tudják lepapíroztatni?

Figyelt kérdés
Hogy csinálják például a gyűjtők, hogy találnak egy papírok nélküli roncs motort vagy autót, és felújítják, majd forgalomba helyezik? Én hobbiból motorokat újítok fel, eddig csak MZ-k JAWA-k Simson-ok fordultak meg nálam, de most már kicsit komolyabbakat is szeretnék csinálni. Első alanyom egy Suzuki DR 500 S (83), ami egy vasas-tól került hozzám aprópénzért, és már egész szépen állok a felújítással, de fogalmam nincs hogy forgalomba tudom e helyezni, vagy csak hobbimotornak marad meg.

2013. dec. 12. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb sehogy...

Ha esetleg tudod a régi rendszámát akkor az alapján lehet küldetni az utolsó ismert tulaj utolsó ismert címére egy levelet. Aztán vagy válaszol vagy nem...

Aztán vannak még kevésbé hivatalos módszerek. De normális módszer nincs.

Az ilyen gépes sajnos csak alkatrésznek jók.


És egy Pannóniával jártam ezt meg, szépen felújítottam aztán papírok hiányában állt egy darabig. Aztán szereztem egy papíros vázat meg blokkházat és azzal lett forgalomba helyezve.


Szóval lényeg hogy legyen régi forgalmi, és a benne szerepló utolsó tulajdonostól adásvételi lánc hozzád. Így simán meg lehet oldani.

2013. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!