Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell csinálni 2002-es...

Krosszarcu kérdése:

Mit kell csinálni 2002-es Opel Astra-val hogyjobban induljon?

Figyelt kérdés

Reggel 3-8 fok között nehezen indult vagy nem indult. Ha süti a nap indul.

Ez valami opel gebasz?



2021. máj. 2. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez gondolom még valami G vagy F Astra lehet. Milyen motor van benne? Egyáltalán benzin, dízel?
2021. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van 2002-es G-m ami dízel és simán beindult nekem ilyen időbe úgy hogy az izzítás nem volt valami jó. Ez így tipikus Opel probléma nem lehet mert nekem régen amikor volt pár napig keményebb fagy akkor sem volt gond az indulással, igaz akkor az izzítással sem volt probléma. Volt egy másik dízel G Astra is a családban ami eléggé leharcolt autó volt és motorikusan sem volt tökéletes az is gond nélkül beindult ilyen enyhe hidegben, csak keményebb mínuszoknál volt az hogy kellett némi hidegindító.

De egyébként ez nem lehet tipikus Opel probléma, jó vannak olyan Opel motorok amik nyűgösek de nem ez jellemző rájuk.

Ha süt rá a nap akkor átmelegszik annyira hogy könnyebben betud indulni tehát én itt inkább izzítás problémára gyanakszom.

2021. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetz a szelephézag nem jó.
2021. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez 1.4 benzines f Astra clasic.
2021. máj. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!