Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? használt autó vagy újonnan kihozni részletre egyet?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt össze kapargatni 200-400 ezret és megvenni egy használtat vagy részletre kihozni egyet amibe ezt beletenné az ember önrésznek?

Úgy néz ki elég stabil lábakon vagyok pályakezdőként és ez évbe befejezném a jogosítványt legkésőbb jövőre pedig jó lenne egy jármű mert a míg a lábizmom köszöni az évek óta tartó bringázást én már kicsit unom,pláne, hogy nagy távokra szállíttatnom is kell magam.



2021. máj. 8. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2-400 ezer forint nagyon karcsú önerőnek egy mai új autóhoz, inkább 20% kell (~1 M forint).
2021. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hitelre költséget nem veszünk. Szedj össze 700 ezret és utána vegyél autót.
2021. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ohhh nem tudtam, hogy ilyen nagy százalékát kérik... upsz...
2021. máj. 8. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

hitelre autót venni nem jó döntés

egyébként sem érdemes új autót venni, amikor 2-5 évesek töredék áron elérhetőek

2021. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

"Értem ez alatt össze kapargatni 200-400 ezret és megvenni egy használtat "


Ha ennyi pénzt is "összekapargatni" kell, akkor semmilyet. Nem bántásból mondom, de ez nem az az anyagi helyzet, amiben bármilyen autó belefér.


Ha már a vételár összegyűjtése is probléma, akkor a fenntartás, neadjisten egy váratlan nagyobb hiba földhöz fog vágni.

2021. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy év alatt 200-400e-nél csak többet félre tudsz rakni, nem? Vagy ha csak ennyit tudsz, akkor nem biztos, hogy kellene autót venni.

Hitelre autót soha nem vennék. Pedig nekem is újonnan vett autóm van. De én szépen összespóroltam az árát, így még kamatokat se kellett fizetnem. Sőt, valami keveset a bank fizetett inkább nekem. És egy összegben kifizettem.

Ha használt autóban gondolkozol, 1 millió környékén már teljesen vállalható, megbízható autókat is ki tudsz fogni. Az a 200-400e meg maradjon a bankszámládon váratlan kiadásokra, szervizre!

2021. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy kicsit el vagy tévedve,ha 2-400ezret úgy kell összekaparni akkor neked majdnem akármilyen autó nem való nemhogy új.

Megnézted egyáltalán mennyibe kerül egy új autó?Egy kompakt simán van 6-7 millió és az még alapmotorral lesz szerény felszereltséggel.

400ezer forintból lényegében félig roncs autókat kapsz amit örülsz ha átrugdosol műszakin vagy a 20 évvel ezelőtti full minimál szintet kapod.

A másik meg az hogy hitelre új autót venni tényleg nem egy bölcs döntés főleg pályakezdőként.Lehet azt hiszed stabil a munkahely de ha valami történik te leszel az első akit kirúgnak,a havi akár százezres törlesztővel a nyakadon.

Tehát egy kicsit nézegesd a használtautó.hu-t hogy mi mennyibe kerül mert így anyagi csődbe vinnéd magad

2021. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

"Egy kompakt simán van 6-7 millió és az még alapmotorral lesz szerény felszereltséggel."

Te nem tudom hol nézted az árakat, egy alap kompakt kis motorral jóval 4 millió alatt kapható. Nyilván nem Mercedes vagy Audi, de Suzuki, Opel, Fiat igen.

2021. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Még jogsi sincs, pénzed sincs, de megérni nem éri meg autót venni.

Megéri, ezt a szót akkor használd ha termelsz valamit az autóval és hozza a hasznot.

2021. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
2021. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!