Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kéthengeres motor javítása...

Egy kéthengeres motor javítása mennyivel bonyolultabb, mint egy egy hengeres esetén?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a motor javításban, de érdekel, így bele akarok jönni, ha nem is mint egy tapasztalt szerelő, de azért nagyjából értsek hozzá. De első körben érdekelne, hogy egy kéthengeres mennyivel bonyolultabb?

Még nem tudom, hogy milyen motort vegyek magamnak, de ha pl. az egyhengeres jelentősen könnyebben javítható, akkor elsőnek lehet, hogy olyant veszek...



2021. máj. 9. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Tök mind1 hány henger. Ha ez a kérdés megfogalmazódott benned, te csak gányolni fogsz.
2021. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
ott a pont.
2021. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Úgy se te fogod javitani.
2021. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# biztos, hogy nem fogok gányolni, mert az tőlem messze áll.

De ha gányolnék is, az kit érdekel?! Nem más motorját akarom szerelni.

És mivel sosem volt még sem autóm, sem motorom, így eddig nem igazán tudtam volna "gyakorolni".

Amúgy mindenki a nulláról kezdi, miért ne tanulhatnám meg a motorok működését?

2021. máj. 9. 19:34
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 azért mert te sem javítod, még más javíthatja maga
2021. máj. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!