Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi autóvezetési tapasztala...

Mennyi autóvezetési tapasztalat után érdemes autóval, nyaralni indulni belföldön?

Figyelt kérdés
Az érdekelne mennyi vezetéssel töltött idő illetve kilométer megtétele után lehet azt mondani, hogy neki lehet vágni egy belföldi túrának. Milyen, mennyi tapasztalat szükséges egy 4-6 órás vezetéshez?

2018. jan. 28. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Semennyi. Ha van jogsid akkor mehetsz. Autópáyán beállni 140-re az nem nagy szám.
2018. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Max 2 óránkét tartasz pihenőt
2018. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha eléggé tudsz koncentrálni a forgalomra és nem gond a járgány kezelése. Ha lankad a figyelmed, leállsz fél órára és kikapcsolsz.
2018. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ez mindenkinél más.

De pihenni és kicsit mozogni még a rengeteg tapasztalattal rendelkezőknek is jól jön és kell is.

2018. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
loool. megkaptam a jogsit 10 eve, rogton a nyakamba varrtak egy 250 km-es utat... a nejem masfel eve csinalta, Munchentol Kassaig ment... mire akarsz varni?? azert van jogsid, hogy vezess, nem? akkor? fosol, vagy mi?
2018. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyénenként változó.

Pl. anyámnak 30 év vezetés után is megterhelő egy 200 km-es út.

Én meg 1 hónapos jogsival is simán levezettem ugyanennyit.

3 éves jogsival meg már 10 óra vezetés se kottyan meg.

2018. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Ahogy erzed. Van aki ezer eve vezet ,de csak videkre van jogsija mert szedul a varosban, a masik meg retteg az autopalyan mert ott "gyorsan" kell menni, a harmadik fel a sotetben ,ha lemegy a nap menekul haza vagy el sem indul.Van olyan aki csak egy adott utvonalon vezet mert azt begyakorolta, mashova nem mer menni.. De ezeknek csak papirjuk van vezetni azt nem tudnak.


Te ne legyel ilyen es merd bevallalni a szokatlan helyzeteket, mert abbol tanulsz es attol lesz gyakorlatod!

2018. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk igaz, hihetetlen mennyi bena szerencsetlen rohangal.
2018. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Mehetsz nyugodtan. A közúti közlekedés sokkal nyugisabb, mint a városi (ahol tanultál és vizsgáztál). Autópálya esetén beállsz a kamionok mögé amíg nem érzed biztonságosnak a sebességet. Amikor fáradsz, állj meg egy kávéra.
2018. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha már a kezedben van a jogsi és 1 hónapja vezetsz rendszeresen nem lesz baj.


18 vagyok 2 hónapos jogsival és voltam már horvátországban is.

2018. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!