Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros vezetésre milyen...

Motoros vezetésre milyen kabátot vigyek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az oktatód

.

A legtöbb helyen adnak protektorokat ezért nem kell feltétlenül motoros cuccot venni. Amúgy pedig mindenképp olyat ami takarja az összes bőrfelületet és valamilyen masszív nehezen szakadó anyaga van.

2021. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Psylocyber ***** válasza:
100%

fő szempontok:


1, nem fúj át rajta a szél ("nyitható" rés nyárra előny)

2, vízhatlan

3, fényvisszaverő felület

4, belső protektor a könyöködnek


kb ezek ha megvannak akkor az már jó kabát, de márkát, típust sajnos nem tudok mondani.

2021. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ilyen bomber dzsekim van, meg egy bőr kabátom. Ezek közül melyik?
2021. máj. 31. 18:56
 4/5 Psylocyber ***** válasza:
100%
a bőrkabát az bírja ha elesel, de nyáron kicsit izzadós :) de vannak direkt motoros ruházati boltok, én is ott vettem egy remek kabátot, nem is volt drága ha jól emlékszem és pont amiket írtam, azokat tudja.
2021. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam elsődleges szempont az is a fentiek mellett, hogy ne rohadjak bele nyáron. Főleg a hálós nyári kabátom van használatban, amiben van kiszedhető víz- és szélálló membrán. Max. aláöltözök.


Fontos viszont még, hogy az olcsóbb kabátokban általában csak egy gagyi szivacs van a hátánál, ami semmit se ér. Szóval ha ilyet veszel, kell hozzá venni külön gerincprotektort.

2021. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!