Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarja minden autóeladó...

Miért akarja minden autóeladó becsapni a vásárlót?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni, nagyon sokat megtekintettem már, de nagyon sok becsapós eladóba ütközök. Hazudnak, leigérik a csillagot is az égről. Többször volt már, hogy fénykép és telefonbeszélgetés alapján egy dolog volt elmesélve s mikor kiértem a helyszínre látom, hogy egy roncsot próbál rámsózni. Miért?

2021. máj. 31. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Különben nem nézné meg a roncsát senki. Hogy minek megnézetni valakivel, ha úgysem veszi meg, azt ne kérdezd. Talán lealkudva megveszi valaki, ha már ott van.
2021. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 crudy ***** válasza:
100%
A gyanúm az, hogy abban az árkategóriában akarsz autót venni, ahol már csak ezek vannak. Ahol már minden ezres számít. Nem a te hibád, ha ennyi van akkor ennyi van de ilyenektől nagyon nagyon óvatosan kell autót venni és csak azt hidd el amit látsz, vagyis amit a hozzáértő ismerősöd lát és mond el neked. Egyébként kisértékű autót én már csak kereskedésből vennél. A totalcar és a nép sokat dolgozik azon, hogy a kereskedéseket értékelje és ha olyan helyre mész amiről általánosan jó a vélemény akkor vehetsz egy jó autót, nyilván kicsit drágábban.
2021. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
ezért nem veszünk öccázé óddit
2021. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát kb. 3milla/3.5 millát szánok autóra, csak azon vagyok ledöbbenve, hogy ekkora összegnél is sokan mahinálnak
2021. máj. 31. 21:22
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
3-3/5 milliónál vagy nagyon béna vagy a találatok szűrésében, vagy annyira magas kategóriát képviselő autót nézel, hogy még annyiért csak hulladékok vannak. Legalábbis egy átlag Toyota-Suzuki-Skoda-stb népautó simán kijön ennyiből jó állapotban.
2021. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 crudy ***** válasza:
100%
Nem hogy simán de ennyiért már rengeteg kulturált eladót is találhatsz. Milyen autót nézelődsz?
2021. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Audi A3, TT, Golf, Szóval ez a kategória, kb. 2007-2011 körül
2021. máj. 31. 21:33
 8/19 anonim ***** válasza:
Golfból csodálom, hogy nem találtál még semmit, azért ennyiből már 2014 körüliek is kijönnek. A3.ból is találni azért normálisabbat, talán a TT az, ami neccesebb, azok elég érdekesek.
2021. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 crudy ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon nagyok az igenyek vagy keprol mindig a legrosszabb hirdetot talalod meg
2021. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sztem a legrosszabb hirdetőket találom
2021. máj. 31. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!