Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarja minden autóeladó...

Miért akarja minden autóeladó becsapni a vásárlót?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni, nagyon sokat megtekintettem már, de nagyon sok becsapós eladóba ütközök. Hazudnak, leigérik a csillagot is az égről. Többször volt már, hogy fénykép és telefonbeszélgetés alapján egy dolog volt elmesélve s mikor kiértem a helyszínre látom, hogy egy roncsot próbál rámsózni. Miért?

2021. máj. 31. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

TT az 8m+ hármas generációból

5m+ második generációból

elsőt meg felesleges venni, hacsak nem a formája miatt kell, de az régi autó nagyon

2021. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tulgondolod ezt kérdező.


Legutóbbi autóm eladáskor is jött egy vevő, olyan bajai voltak, hogy miért vannak pici karcok a kilincs mögött, meg a kombi autó csomagtartojanak a végén.


Mondom neki: ez egy 8 éves kocsi. Ha újat akar ne használtat keressen...

Nem is vett autót se tőlem de mástól sztem.

2021. jún. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Na pont ezek miatt nem lehet normálisan eladni egy jó állapotú autót, csak roncs árban.

100e-rel drágábban rakod fel már fel sem hívnak.

2021. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy 3 millióért új prémium villantó kéne, hibátlan állapotban újautó illattal...? Hát nem fog menni.
2021. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 érdekes, de te szerinted hova írtam, hogy új prémium autót keresek 3milláért? Feljebb leírtam, hogy 2007-2010közöttit kb. Ne légy rosszindulatú kérlek
2021. jún. 1. 21:39
 16/19 anonim ***** válasza:
2021 van. Ezek hol prémiumok?
2021. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Senki sem akar nagyot bukni az eladason ezert probaljak rejtegetni a hibakat.

Jo autot meg nem nagyon adnak el, hanem hasznaljak ameddig mukodik, nincs vele nagyobb gond.

2021. jún. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Golfból sima, ennyiért hibátlan állapotú lesz szinte a teljes kínálat, szerintem csak nem volt szerencséd

A3 húzós, de simán találni jókat, ugyanúgy, szerintem nem volt még szerencséd

TT felejtős viszont, max valami széthajtott darabot kapsz ennyiért az első generációból, ez sokkal drágább autó mint az előző kettő

2021. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Találtam TT-t 2008-ból. 2 l dízel. Használt de jó állapotban. 3,4milla. Holnap megyek megnézni
2021. jún. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!